Junioři potrápili třetiligové Otrokovice

Junioři potrápili třetiligové Otrokovice

(11.02.2019) Třinečtí junioři sehráli velice dobré utkání na umělé trávě v Otrokovicích. S třetiligovým týmem sváděli vyrovnaný souboj, který rozhodla akce ze 75. minuty, po které proměnil pokutový kop domácí Jasenský a rozhodl o domácím vítězství 1:0.

FC Viktoria Otrokovice (muži) – FK FOTBAL TŘINEC 1:0 (0:0)

Branka: 75. Adam Jasenský (penalta, 1:0).

FK Fotbal Třinec: Lukáš Paleček – Petr Chloň, Stanislav Potůček, Petr Joukl, Vojtěch Cieslar – Adam Witoszek (70. Adam Puczok), Martin Samiec – Jiří Cieslar, Petr Niemczyk, Lukáš Cienciala (70. Jakub Szuscik) – Denis Nieslanik. Trenér: Svatopluk Schäfer.

Ohlasy trenérů

Svatopluk Schäfer, trenér FK FOTBAL TŘINEC

„Bylo to velmi dobré utkání. Kluci od počátku plnili stanovenou taktiku, která dělala soupeři obrovské problémy. Otrokovice jsme přes zahuštěný střed pole nepustili do hry, naopak se nám dařilo hrát s míčem a roztahovat hru. Vytvořili jsme si několik příležitostí, ale Nieslanik, ani Witoszek je nedokázali proměnit. Domácí také několik šancí zahodili. Bylo to typické utkání o jednom gólu, bohužel jsme ho dostali my. I přes prohru musím kluky pochválit, hráli velmi dobře a škoda jen, že to neskončilo lepším výsledkem.“

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál