U19: Příprava v Horní Lomné

U19: Příprava v Horní Lomné

(12.02.2019) Pro nejstarší dorostence byl poslední lednový týden ve znamení kondiční přípravy. Tu podstoupili na soustředění v Horní Lomné. Součástí bylo i přátelské utkání proti třetiligovému týmu ze Slovenska, které odehráli na závěr pětidenního soustředění.

Hoši zahájili přípravu okamžitě na hřišti, kde navyšovali kondici a techniku s míčem. ”Soustředění proběhlo bez komplikací, větší část jsme byli na hřišti, kde hráči polykali kondiční dávky s míčem,“ vyjádřil se k průběhu přípravy Radomír Korytář.

Během pobytu v hotelu Excelsior v Horní Lomné byly několika fázové tréninkové jednotky proloženy s regenerací ve wellness části hotelu. Nechyběl tak odpočinek po náročném běhání v zasněžené krajině.

Celé soustředění dorostu vyvrcholilo přátelským utkáním proti Krásnu nad Kysucou.

FK FOTBAL TŘINEC – TATRAN Krásno nad Kysucou 0:3

„Zimní soustředění bylo zakončeno přípravným utkáním proti třetiligovému slovenskému týmu Krásno, které jsme sice prohráli, ale celkově hodnotím zápas kladně. Kluci podali dobrý výkon a za to je chválím,“ okomentoval trenér Radomír Korytář. Na závěr ještě zhodnotil celé soustředění v Horní Lomné. „Příprava naplnila mé očekávání a jsem rád, že jsem díky ní mohl kluky během těchto dní rychleji a blíže poznat.“

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál