U13, U12: Opavě nedali nic zadarmo

U13, U12: Opavě nedali nic zadarmo

(18.02.2019) Na domácím hřišti hostili třinečtí žáci kategorie U13 a U12 soupeře z Opavy. V obou utkáních byly vidět nejen výborné výkony na hřišti, ale také v bráně. Hra měla spád a oba celky předvedly krásné fotbalové akce.

U13

Fotbal Třinec - SFC Opava 1:1
Branka: F. Čmiel.

Sestava: Broda (35. Schovanec ) - Babilon, Jopek, Krzyžanek, Nguyen, Horniak, Čmiel, Ballon, Noga (35. Tumlíř ), Folvarčný, Brzezina.
Trenéři: Petr Hrazdílek, Miroslav Macura.

”Velmi dobrý výkon s velice kvalitním soupeřem. Opět se hrálo na velké hřiště a kluci oproti minulému utkání se s tím popasovali mnohem lépe. Obě mužstva měla příležitosti vstřelit vítěznou branku, ale nakonec zápas skončil spravedlivou remízou,“ okomentoval trenér Petr Hrazdílek.

U12

Fotbal Třinec U12 - SFC Opava 3:10
Branky: Gordan, Klimek, Gomola.

”Zápas s vysoce kvalitním týmem nám ukázal, jak na tom jsme. Za první půlku zápasu si kluci založí pochvalu, postupem času nám síly ubývaly, což se projevilo i na konečném výsledku. Avšak musím vyzdvihnout výkon Petra Kajzara, který předvedl několik fantastických zákroku,,“ uvedl trenér Jan Syrový.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál