U13, U12: Hostili Vítkovice

U13, U12: Hostili Vítkovice

(25.02.2019) Krásné počasí i krásný fotbal mohli spatřit diváci a fanoušci obou týmů. Přestože domácí nezvítězili, byl k vidění fotbal plný kreativních akcí a tvrdých soubojů.

U13

Fotbal Třinec U13 - MFK Vítkovice 1 : 3 ( 1 : 0 )
Branka: F. Čmiel.

Sestava: Schovanec (Broda) - Trombik (Babilon), Krzyžanek, Jopek, Nguyen, Horniak, Ballon, Čmiel, Noga (Gaszek), Brzezina, Folvarčný (Tumlíř).
Trenéři: Petr Hrazdílek, Miroslav Macura.

”V prvním poločase jsme hráli dobře, hráči plnili stanovené pokyny a těsně před přestávkou jsme se ujali vedení. Ve druhém poločase hosté začali hrát lépe v útočné fázi. Soupeřovi urostlí a fyzicky mnohem silnější hráči najednou nám začali dělat velké problémy. My jsme jim pomohli i svými hrubými chybami a tak hosté za výkon ve druhém poločase utkání zaslouženě otočili,“ okomentoval utkání trenér Petr Hrazdílek.

U12

Fotbal Třinec U12 - MFK Vítkovice 1 : 2
Branka: Pilch.

Sestava: Kajzar - J. Konderla, Gomola, Froleš, Heczko, Gordan, Cymorek, T. Konderla, Legerský, Klimek, Pilch, Ožana, Pavliska, Gaurová, Pyszko.
Trenéři: Jan Syrový, Jiří Roček.

”Po opravdu špatném prvním poločase jsme se teprve až v tom druhém dostali zpátky do hry. Za nevzdaný zápas musím kluky pochválit. Především musím vyzdvihnout bratry Konderlovi, kteří odehráli zápas na výbornou,“ ohodnotil přátelské klání trenér Jan Syrový.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál