U13, U12: Třinečtí měli navrch

U13, U12: Třinečtí měli navrch

(05.03.2019) Obě kategorie třineckých mladších žáků pořádně potrápili soupeře. Svěřenci trenéra Petra Hrazdílka dokonce mimo jednu inkasovanou branku nepustili protihráče do žádné další šance.

U13

Fotbal Třinec U13 - FK Martin 9:1
Branky: Folvarčný 7, Brzezina, Babilon.

„Odehráli jsme tentokrát velice kvalitní utkání. Soupeře jsme přehrávali od úvodního hvizdu a po nádherných kombinacích přidávali další a další branky. Cením si, že mužstvo až do konce nesundalo nohu z plynu, hrálo soustředěně a naplno po celé utkání. V zápase se blýskl Jan Folvarčný, který vstřelil sedm branek,“ okomentoval pozitivně sobotní klání trenér Petr Hrazdílek.

U12

Fotbal Třinec U12 - FK Martin 12:12
Branky: 4 Pilch, 3 T. Konderla, J. Konderla, Hlawiczka, Sikora, Ožana, Heczko.

Sestava: Kajzar - J. Konderla, Hlawiczka, Wawracz, Froleš, Heczko, Sikora, Cymorek, T. Konderla, Klimek, Pilch, Ožana, Pavliska, Gaurová, Pyszko.
Trenér: Jan Syrový.

„Hráli jsme 6 na 6 na dvou hřištích. Cílem bylo, aby každý hráč odehrál co nejvíce minut, což se povedlo. Jsem velice rád, že kluci převádí veškerá cvičení z tréninkových jednotek do hry,“ okomentoval trenér Jan Syrový.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U15: Stále si drží své prvenství

Důležité utkání dopadlo zdárně pro Třinec. Velkou zásluhu na výhře měl v tomto utkání výborně hrající Andrej An Khanh Nguyen, který svým výkonem podpořil tým při cestě za cílem získat tři body. Ty se podařilo ukořistit a udržet si tak první příčku v čele tabulky.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál