U13, U12: Závěr přípravy proti Frýdku Místku

U13, U12: Závěr přípravy proti Frýdku Místku

(18.03.2019) Závěrečná utkání odehrály obě kategorie mladších žáků. Završili tak přípravu na mistrovská utkání, která je čekají již během následujícího víkendu proti Vsetínu.

U13

Fotbal Třinec - Frýdek Místek 5 : 2 (3 : 2)
Branky: 2 Brzezina, 2 Folvarčný, Horniak.

„Poslední přípravný zápas před soutěží se nám povedl. S kvalitním soupeřem jsme odehráli velmi vydařený zápas. Po celou dobu jsme byli mírně lepší a hlavně před brankou výrazně nebezpečnější oproti soupeři. Výsledkem bylo pět vstřelených branek a plno zahozených šancí. Všech šestnáct hráčů, kteří do utkání zasáhli zaslouží pochvalu,“ zhodnotil trenér Petr Hrazdílek.

U12

Fotbal Třinec - Frýdek Místek 1:4
Branka: Wrana.

Sestava: Kajzar - Cymorek, Sikora, Legerský, Ožana, Gordan, J. Konderla, Pilch, Froleš, Gomola, Wawracz, Klimek, T. Konderla, Wrana.
Trenéři: Jan Syrový, Jiří Roček.

„Zápas jsme neodehráli podle našich přestav. Zejména osobní souboje jsme nevyhráli skoro žádné. Z vytvořených šancí jsme dali pouze jeden gól, což je málo. Musíme se ze zápasu poučit a jít dále. Velkou pochvalu si zaslouží Petr Kajzar a Patrik Gomola, kteří nás vzadu podrželi,“ okomentoval přátelák trenér Jan Syrový.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U19: Nepřesnosti vedly k prohře

Bez gólů skončil první poločas. Druhé dějství však bylo již mnohem výživnější a zajímavější nejen co do počtu gólů, nýbrž i nasazení. Brankovou převahu si soupeř vytvořil v úvodu druhého poločasu a třinecký celek se jej snažil dotahovat. Brňané však měli cestu k vítězství ulehčenou přes nepřesnosti ve hře svěřenců trenéra Radomíra Korytáře.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál