U11: Minirepublika ve Vyškově

U11: Minirepublika ve Vyškově

(30.04.2019) Velkým úspěchem dopadl sobotní den pro starší přípravku ve Vyškově. Kde se poprali se soupeři a s vzestupnou tendencí jejich výkonu zdolávali jednoho soupeře za druhým. Každý tým, který se jim postavil do cesty ochutnal sílu Třince.

TŘINEC U11, Minirepublika Vyškov

Výsledky Třince

Třinec - MFK Vítkovice 2:3
B: 2 Bujok.

Třinec - FC Fastav Zlín 2:2
B: Schneeberger, Bujok.

Třinec - MFK Vyškov 1:1
B: Schneeberger.

Třinec - SFC Opava 7:0
B: 2 Polášek, 2 Bujok, Schneeberger, Michalek, Bulej.

„Na Minirepublice ve Vyškově jsme odehráli čtyři velice kvalitní zápasy. Pouze úvodní část utkání s Vítkovicemi nebyla dle mých představ. Kluci nastoupili se zbytečným respektem a brzy prohrávali 0:3. Poté se herně neskutečně zvedli a po dobu celého turnaje šla jejich výkonnost nahoru. Všichni hráči odehráli velmi dobrá utkání, kdy jsme byli ve všech zbývajících utkáních herně lepší. Pokud ještě přidáme klid při zakončení a kluci nadále budou pokračovat v těchto výkonech a přístupu, jsem přesvědčen, že tento tým má obrovský potenciál,“ uvedl k turnaji trenér Zdeněk Cieslar.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál