U11: Minirepublika ve Vyškově

U11: Minirepublika ve Vyškově

(30.04.2019) Velkým úspěchem dopadl sobotní den pro starší přípravku ve Vyškově. Kde se poprali se soupeři a s vzestupnou tendencí jejich výkonu zdolávali jednoho soupeře za druhým. Každý tým, který se jim postavil do cesty ochutnal sílu Třince.

TŘINEC U11, Minirepublika Vyškov

Výsledky Třince

Třinec - MFK Vítkovice 2:3
B: 2 Bujok.

Třinec - FC Fastav Zlín 2:2
B: Schneeberger, Bujok.

Třinec - MFK Vyškov 1:1
B: Schneeberger.

Třinec - SFC Opava 7:0
B: 2 Polášek, 2 Bujok, Schneeberger, Michalek, Bulej.

„Na Minirepublice ve Vyškově jsme odehráli čtyři velice kvalitní zápasy. Pouze úvodní část utkání s Vítkovicemi nebyla dle mých představ. Kluci nastoupili se zbytečným respektem a brzy prohrávali 0:3. Poté se herně neskutečně zvedli a po dobu celého turnaje šla jejich výkonnost nahoru. Všichni hráči odehráli velmi dobrá utkání, kdy jsme byli ve všech zbývajících utkáních herně lepší. Pokud ještě přidáme klid při zakončení a kluci nadále budou pokračovat v těchto výkonech a přístupu, jsem přesvědčen, že tento tým má obrovský potenciál,“ uvedl k turnaji trenér Zdeněk Cieslar.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U15: Stále si drží své prvenství

Důležité utkání dopadlo zdárně pro Třinec. Velkou zásluhu na výhře měl v tomto utkání výborně hrající Andrej An Khanh Nguyen, který svým výkonem podpořil tým při cestě za cílem získat tři body. Ty se podařilo ukořistit a udržet si tak první příčku v čele tabulky.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál