Malí svišti na hřišti

Malí svišti na hřišti

(29.05.2019) Malí sportovci z okolních mateřských škol se včera proháněli po umělé trávě. V rámci akce Měsíc náborů náš klub uspořádal sportovní program pro kluky i holky předškolního věku.

Připraveno bylo několik stanovišť, kde na děti čekali trenéři mládežnických kategorií s hráči A mužstva. Rozzářené děti se na každém stanovišti snažily podat co nejlepší výkon a zdolat své kolegy ve skupince. Děti si zábavnou formou vyzkoušely mnohé pohybové aktivity a nechyběl ani fotbal. Ten upoutal nejvíce hochy. Děvčata se zase více soustředila na úpolová cvičení. V našem regionu rozhodně roste mnoho sportovně nadaných a talentovaných dětí.

„V rámci měsíce náborů přišli třinecké školičky a naším cílem bylo děti zaujmout jakoukoliv pohybovou aktivitou a tímto je přivést ke sportu všeobecně. Výsledkem akce je, že se děti dvě hodiny hýbaly a ve všech disciplínách byla vidět soutěživost s obrovským odhodláním. V těchto akcích budeme určitě pokračovat a v měsíci září již chystáme dvě až tři akce podobného typu. Zároveň chci poděkovat trenérům a hráčům A mužstva za pomoc při této akci,“ promluvil k akci vedoucí přípravek Zdeněk Cieslar

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál