Na úvod přípravy nováček Ekstraklasy

Na úvod přípravy nováček Ekstraklasy

(25.06.2019) Třinečtí druholigisté v pondělí vstoupili do druhého týdne letní přípravy a už zítra je čeká první přátelské utkání. Jejich soupeřem bude Raków Czestochowa, vítěz první ligy v Polsku.

Tým trenéra Svatopluka Habance vycestuje ve středu odpoledne na stadion nováčka Ekstraklasy i s několika testovanými hráči. Konkrétní jména zveřejníme případně po utkání.

Raków loňský ročník druhé nejvyšší soutěže zvládl s přehledem, postup mezi elitu si zajistil čtyři kola před koncem. Bohužel vzhledem k nevyhovujícímu stadionu odehrají červenomodří podzim na 80 kilometrů vzdáleném stadionu v Belchatowě.

Velký podíl na postupu jihopolského města má trenér Marek Papszun. Jeho kádr čítá i tři české fotbalisty – obránce Tomáše Petráška a Daniela Bartla a záložníka Petra Schwarze. Kromě těchto hráčů působí ve městě ležícím na řece Wartě také brankář Michal Gliwa, jenž v loňské sezóně oblékal dres Noweho Sacza a Marcin Listkowski, talentovaný záložník z Pogonu Szczecin.

Utkání na stadionu v Czestochowé startuje v 17 hodin. Vzhledem k tomu, že zápas není vedený jako hromadná akce, bude mít stadion omezenou kapacitu 999 osob.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál