Zápas nám ukázal věci, které je potřeba změnit, prozradil trenér Habanec

Zápas nám ukázal věci, které je potřeba změnit, prozradil trenér Habanec

(27.06.2019) Konfrontace účastníků druhé nejvyšší soutěže dopadla v souboji českého s polským zástupcem nerozhodně. Třinec v Czestochowé prohrával 0:2, ve druhé půli dokázal výsledek otočit, ale nakonec se musel spokojit s remízou.

„Prvních patnáct minut bylo dost děsivých. Nepředváděli jsme to, na co mají naši hráči. Byli jsme ustrašení, bez držení balónu a dominance ve hře. Pak jsme měli dvanáctiminutovku, kdy jsme napadali soupeře, byli jsme schopni otáčet hru a vystřelili na branku, bohužel jsme po chybě brankáře inkasovali. To se ale stane. Hned na to měl šanci Schwendt, ale neproměnil ji a v závěru poločasu jsme inkasovali gól z penalty,“ okomentoval úvodní dějství trenér Svatopluk Habanec.

Třinecký trenér o přestávce vyměnil čtyři hráče. To se projevilo také na hřišti. „O přestávce jsme udělali několik změn, ale hlavně jsme si řekli, jak chceme domácí zatlačit, abychom si vytvořili více šancí,“ přiznal po zápase trenér slezského celku.

Druhá půle proběhla v režii Třince. „Hned na začátku jsme dali gól na 2:1. Naše hra se zlepšila, kluci si věřili a tíhli po vyrovnání. To se nám vydařilo po povedené souhře a přesném zakončení Kubaly. Naše výborná pasáž vyvrcholila nákopem Bedecse, po kterém Hapal utekl po pravé straně a svou příležitost proměnil.“

Český tým ale nadějný výsledek neudržel. „Pár okamžiků po vedoucím gólu jsme inkasovali branku na 3:3,“ smutnil Habanec a pokračoval: „Zápas nám ukázal některé věci, které je potřeba změnit. Tou hlavní je sehranost týmu. U některých hráčů musíme změnit některé návyky a zdokonalovat jejich přednosti. Máme čtyři zápasy na to, abychom se dokázali připravit na ligu.“

Třinec pokračuje v zápasové přípravě sobotním duelem ve Slatinicích. Od 14 hodin nastoupí proti druholigovému Prostějovu.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál