Dnes proti Sosnowci

Dnes proti Sosnowci

(03.07.2019) Další přátelské utkání se blíží, dnes dopoledne vycestovali naši hráči do nedaleké Wodzislawi, kde mají své soustředění fotbalisté polského klubu Zaglebie Sosnowiec. Utkání s účastníkem Fortuna 1. ligy startuje v 11 hodin.

Třinečtí mají za sebou dva remízové zápasy. Nejprve plichtili s Czestochowou 3:3 a poté v sobotu s Prostějovem 2:2. „Náš výkon v Prostějově byl o něco lepší než v Polsku. Vytvářeli jsme si šance, byli jsme v utkání dominantnější. Klidně jsme mohli vyhrát 5:3, kdybychom proměnili své příležitosti,“ řekl o výkonu svého celku trenér Svatopluk Habanec.

Do dnešního utkání by měli naskočit čtyři noví hráči, kteří se v týdnu zapojili do tréninkového procesu. Jde o brankáře Františka Chmiela (Ostrava) s Lukášem Godulou (Opava) a duo hráčů do pole Tomáš Wojnar z Havířova a Makedonec Agon Hani.

Dnešním soupeřem našich fotbalistů je zástupce druhé nejvyšší polské soutěže, loňský účastník Ekstraklasy. Sosnowiec i po sestupu má ve svém kádru několik vynikajících fotbalistů, především duo bývalých polských reprezentantů Patryka Maleckého a Szymona Pawlowského.

V přípravě se Sosnovským příliš nedaří. V úvodním duelu prohráli s Dunajskou Stredou 2:3 a minulý týden inkasovali čtyři góly od nedalekého soupeře z Tych a podlehli mu 1:4. Po třineckém soupeři čeká na tým trenéra Mroczkowského Frýdek-Místek.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Baník uštědřil Třinci těžký knock-out

Osmigólový příděl si ze hřiště ostravského Baníku odvezli fotbalisté Třince. Ve druhém poločase herně naprosto zkolabovali, inkasovali hrozivých šest branek.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál