O tři body ve Varnsdorfu

O tři body ve Varnsdorfu

(27.07.2019) První kolo se našim fotbalistům vydařilo na výbornou, v tom druhém je čeká opět cesta za hranice Moravy a Slezska, a to až k německým hranicím. Jejich nedělním soupeřem bude Varnsdorf. Utkání startuje v 17 hodin.

Třinečtí vycestovali na sever Čech už v sobotu po obědě. S chutí, plní elánu se pokusí navázat nejen na úvodní výsledek z hlavního města, ale i na předchozí vzájemné zápasy na varnsdorfském pažitu. V obou případech zvítězili 1:0.

Varnsdorf v létě prošel menší obměnou kádru. Osm odchozích hráčů nahradilo sedm mladíků narozených po roku 1995, mezi nimi jsou i reprezentanti do 20 let Finěk s Danielem Novákem.

Varnsdorf odstartoval do letošního ročníku remízou v Brně s Líšní. Na hřišti nováčka pustili brněnský tým dvakrát do vedení, ale v obou případech dokázali výsledek dorovnat. Na úvodní gól Kršky zareagoval Barac, na druhý gól Elekana odpověděl Breda.

Zápas povede jako hlavní rozhodčí Karel Hanousek, pro kterého to bude premiéra v profesionální soutěži. Jeho asistenty budou Michal Myška a Lukáš Lakomý.

Jaká je rivalita mezi fanoušky Třince a Varnsdorfu? Koukněte se sami.

2. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

Pátek 26. července

FC Zbrojovka Brno - FK Pardubice 1:1 (1:1)

Sobota 27. července

MFK Chrudim - SK Líšeň 1:3 (1:0)

17:00 1. SK Prostějov - FC Sellier & Bellot Vlašim
19:00 FC Vysočina Jihlava - MFK Vítkovice

Neděle 28. července

10:15 FK Viktoria Žižkov - FK Baník Sokolov
17:00 FK Varnsdorf - FK FOTBAL TŘINEC
17:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Ústí nad Labem

Pondělí 29. července

17:00 FC Hradec Králové - FK Dukla Praha

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Spadli jsme na dno, vyvodíme z toho důsledky, varoval kouč Třince Habanec

Pouze jeden vstřelený gól a devět obdržených. Poslední dva přípravné duely se fotbalistům Třince hrubě nevyvedly. „Vyvodíme z toho důsledky. Proti generálce s Petřkovicemi to musí vypadat úplně jinak,“ předeslal znepokojený trenér Svatopluk Habanec.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál