SEAT Tarraco má sportovní design, který se líbí prostě každému

SEAT Tarraco má sportovní design, který se líbí prostě každému

(13.08.2019) Druhý vůz SEAT Tarraco předal Ondřej Michálek, vedoucí prodeje Autodružstva Frýdek-Místek. „Díky partnerství Ligové fotbalové asociace a společnosti SEAT, budeme moci využívat spolu s ostatními kluby soutěže FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, největší SUV této španělské značky,“ řekl Karel Kula.

  • Seat Tarraco je největší model z aktuální nabídky španělské automobilky
  • Tarraco si můžete pořídit jak pro pět, tak i sedm cestujících
  • Název Tarraco byl vybrán fanoušky, kterých hlasovalo více jak 140 tisíc

SEAT Tarraco

Je ideální vůz pro všechny, kteří chtějí moderní design, prostor a bezpečí. Jde o vůz, ve kterém byly použity všechny moderní prvky koncernu Volkswagen. Spojením španělského temperamentu a německé preciznosti vznikl tento model.

Vlajková loď značky s vnějšími rozměry 4735 x 1839 x 1658 mm dokonale kombinuje klíčové atributy, jimiž se vyznačují všechny vozy v produktové řadě SEAT: design a funkčnost, sportovní charakter a komfort, cenová dostupnost a kvalita, vyspělá technika a emoce, a díky tomu splňuje požadavky moderních řidičů.

V interiéru řidiče jistě potěší „plovoucí“ obrazovka multimediálního systému. Celý systém lze propojit s chytrým telefonem a využívat jeho aplikace přímo na displeji v palubní desce. Samozřejmostí je pak navigace, kterou doprovází přehledná grafika a detailní rozlišení displeje.

Největší SUV španělské značky přichází na trh s velkorysým vnitřním prostorem, až sedmi sedadly ve třech řadách a celou řadu inovací v oblastech konektivity a asistenčních systémů. Dalším silným argumentem je prodloužení záruky výrobce o další tři roky na celkových pět let, nebo do ujetí 100 000 km, kterou SEAT poskytuje na všechny své modely.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál