Souboj rezervních týmů v Opavě

Souboj rezervních týmů v Opavě

(06.09.2019) Třinecké béčko v sobotu ráno zamíří do Opavy, kde se s místní rezervou utká o tři divizní body. V případě zisku se může náš tým dotáhnout na vedoucí duo Karviná, Valašské Meziříčí.

Třinečtí mají za sebou čtyři kola, ve kterých získali sedm bodů za vítězství v Bruntálu a doma s Bohumínem a za remízu s lídrem z Karviné. Nyní je čeká druhé béčko v sezóně. „Jedeme do Opavy uspět. Víme, jakým způsobem Opava hraje a nachystáme se. Důležité bude, abychom hráli koncentrovaně, ze zabezpečené obrany a pokusili se využít některou z příležitostí,“ přeje si trenér Jindřich Dohnal.

Opava bude posílena o Václava Jurečku, kterého vedení klubu přeřadilo do B-mužstva za neochotu prodloužit smlouvu. „Opava své béčko tolik nedoplňuje. Václav pro ně bude posilou. Uvidíme, koho nám naši trenéři pošlou po utkání v Jablunkově,“ zamyslel se třinecký trenér.

Opava odstartovala sezónu dvěma výhrami a dvěma prohrami. V posledním utkání čtyřmi góly roznesla Polanku. Jak to dopadne v sobotu dopoledne? Hraje se na hřišti U koupaliště. Start utkání je v 10:15 hod.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Přidej se k nám

Po nucené pauze opět do pohybu. Přijďte s dětmi 15.6.2020 na fotbalový nábor a staňte se členy naší fotbalové rodiny. Budeme se na Vás těšit na 4.ZŠ ve velké tělocvičně od 16 hodin.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál