Béčko znovu doma, soupeřem nováček

Béčko znovu doma, soupeřem nováček

(14.09.2019) Ve stejný čas, avšak o den později jako utkání na Strahově, odstartuje na Borku zápas třineckého béčka proti Polance.

Třinečtí mladíci si budou chtít spravit chuť po posledním zápase v Opavě. Ze hřiště béčka prvoligového celku si odvezli čtyři góly a prohru 1:4. „Na to utkání jsme museli co nejrychleji zapomenout. Řekli jsme si, co jsme udělali špatně a věřím, že náš výkon napravíme v nedělním utkání na Borku,“ řekl obránce Petr Chloň.

Slezané hostí v domácím prostředí poslední celek soutěže Polanku nad Odrou. Nováček soutěže do nového ročníku vstoupil levou nohou a bodovat dokázal až v pátém zápase, kdy doma remizoval s Frýdlantem 1:1. „Musíme si na ně dát pozor a soustředit se na svůj výkon od úvodní do poslední minuty. Určitě to nebude jednoduchý soupeř,“ je si vědom Pett Chloň.

Dres soupeře obléká Patrik Miko. Bývalý třinecký záložník působil pod Javorovém v sezónách 2005 až 2007, kdy Třinec po pěti letech postoupil zpět do druhé ligy. Spolu s ním je v kádru dlouholetý hráč Frýdku-Místku, obránce Erik Talián.

Diváci se tedy mají na co těšit. Utkání začíná na Borku v 10:15 a vstupné činí 30 Kč.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Přidej se k nám

Po nucené pauze opět do pohybu. Přijďte s dětmi 15.6.2020 na fotbalový nábor a staňte se členy naší fotbalové rodiny. Budeme se na Vás těšit na 4.ZŠ ve velké tělocvičně od 16 hodin.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál