Pavel Karlík v číslech

(17.12.2010) Byl považován za největší podzimní posilu, přesto skončil v Třinci mezi prvními. Útočník Pavel Karlík nakonec nastoupil do šesti mistrovských zápasů ve kterých nevstřelil ani jednu branku.

V loňské sezóně svými výkony pomohl Ústí k postupu do nejvyšší soutěže. V dresu severočeské Army vstřelil osm branek a podobný střelecký apetýt se od něj čekal i v Třinci. Bohužel se tak nestalo.

Úvodní pohárové utkání v Havířově pro něj dopadlo velice dobře, odehrál jeden z nejlepších zápasů v třineckém dresu a pomohl k vítězství 2:0.

Další utkání už tak vydařené nebyly a přestával dostávat mnoho prostoru. V dalších pěti zápasech odehrál maximálně poločas. Přesto dokázal v zápase se Znojmem vybojovat svou poziční hrou penaltu pro Patrika Siegla.

Do posledního zápasu před rozvázáním smlouvy nastoupil ve Vítkovicích, při druhém kole Ondrášovka Cupu, ale gólu se nedočkal.

Z (S)
Základní sestava (střídající náhradník) MIN odehrané minuty G góly A asistence ŽK žluté karty ČK červené karty +/- účast při vstřelených gólech/účast při obdržených gólech