Hlasy trenérů po zápase v Čáslavi

Hlasy trenérů po zápase v Čáslavi

(03.05.2011) Velmi rozladěným dojmem působil na tiskové konferenci trenér Ľubomír Luhový. Jeho svěřenci ho téměř vůbec nepotěšili a prohráli rozdílem třídy 4:1. To jeho protějšek Oldřich Abrhám působil více než spokojeně.

Co řekli po utkání...

Lubomír Luhový (trenér Třince): "Byla to hrůza. Věděli jsme, že domácí tým je velmi silný. My jsme hráli v šestnáctce jak panenky a dali jsme soupeři hodně prostoru, což třikrát využili. Byli jsme nedůrazní a proto jsme prohráli. Jediné co se mi líbilo bylo, že jsme soupeře dobře presovali. Při cestě domů se budeme muset zastavit v obchodním domě a nakoupit hráčům vložky, protože dneska vykrváceli."

Oldřich Abrhám (trenér Čáslavi): "Uvědomovali jsme si, že to pro nás bude velmi těžký test. Třinec má kvalitu a dle mého názoru má nejzkušenější mužstvo v soutěži. Taktiku Třince jsme očekávali, nepouštěli nás moc do šancí, přesto jsme dali dva góly. Ve druhém poločase jsme si kromě gólů vytvořili i nějaké šance. Děkuji svému týmu za předvedený výkon."

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

V Třinci jsem byl rád. Klukům budu držet palce, řekl Filip Kubala

Fotbalový Třinec přišel v zimní pauze o svého nejlepšího střelce. Jeho odchovanec Filip Kubala, autor sedmi podzimních branek, přijal nabídku Karviné, které chce pomoct k záchraně nejvyšší soutěže.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál