Luhový: Mužstvo mi ukázalo pevný charakter

Luhový: Mužstvo mi ukázalo pevný charakter

(10.05.2011) Po třízápasovém půstu se opět mohl radovat ze zisku tří bodů třinecký trenér Luhový. Jeho spokojenost po utkání byla znát i na tiskové konferenci. To jeho protivník Marek Kalivoda čeká na tento pocit už pět utkání.

Marek Kalivoda (trenér Zlína): "Chtěl bych pogratulovat domácím k vítězství, byli efektivnější v zakončení, proměnili své šance a proto zůstaly tři body v Třinci. Musím říct, že oproti minulým zápasům jsme nehráli tak dobře kombinačně, hodně jsme kazili, přesto jsme šli do vedení 1:0. Upozorňoval jsem v kabině hráče, že musíme být v osobních soubojích důraznější a zlepšit se. Bohužel vyrovnávací gól přišel hodně brzo, náš krajní obránce si nedokázal pohlídat prostor před šestnáctkou, osobní souboj prohrál a bylo z toho díky proměněné standardce vyrovnání na 1:1. Pak jsme měli gólovku Bačíkem, který nastřelil tyčku. Mohli jsme vést 2:1, ale nestalo se a po ztrátě míče ve středu hřiště ze zbytečné patičky šli domácí do brejkové situace, kterou zahráli velice dobře. Z tohoto pohledu je domácí vítězství zasloužené a i když kvalita soupeře doma je velmi dobrá, tak jsme měli na to, abychom tady nějaký bod uhráli."

Ľubomír Luhový (trenér Třince): "Pro mě to byl jeden z nejspokojenějších zápasů od doby co jsem tady v Třinci. Nedostali jsme se do herní krize, ale v posledních zápasech jsme měli výsledkově několik zaváhání, kdy jsme v utkání dělali mnoho chyb. Dnes mi mužstvo ukázalo velmi pevný charakter a hlavně důvěru mezi mnou a mužstvem, která trvala před zápasem při mé přípravě. Nebylo to o vysoké taktice, ale o tom zpět se dostat do hry, a o chuti vyhrát. Zároveň mi všichni pánové na hřišti ukázali, včetně střídajících hráčů, že chtějí v tomto zápase zvítězit. Samozřejmě to byl jeden z velmi těžkých zápasů, svedli jsme v předu hodně osobních soubojů a tam byla největší koncentrace z naší strany a proto jsme zvítězili."

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U19: Nepřesnosti vedly k prohře

Bez gólů skončil první poločas. Druhé dějství však bylo již mnohem výživnější a zajímavější nejen co do počtu gólů, nýbrž i nasazení. Brankovou převahu si soupeř vytvořil v úvodu druhého poločasu a třinecký celek se jej snažil dotahovat. Brňané však měli cestu k vítězství ulehčenou přes nepřesnosti ve hře svěřenců trenéra Radomíra Korytáře.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál