Mladíci zamíří do Holandska

Mladíci zamíří do Holandska

(31.05.2011) Už zítra odcestují do Nizozemí výběry do 15 a 17 let na mezinárodní turnaj v Ermelu. Ten odstartuje ve čtvrtek 2. června a vyvrcholí o dva dny později.

Jednadvacátý ročník prestižního turnaje bude pro třinecký klub premiérovým. Společně s nimi se turnaje budou účastnit například mladíci z ruského Zenitu Petrohrad, slovenského Púchova, anglického Bromley, nebo nizozemského Utrechtu.

Ermelský turnaj má za sebou dvacetiletou historii. Mezi kluby, které v minulosti tento podnik absolvovaly patří slavné týmy jako Ajax Amsterdam, Feyenoord, Heerenven, Liverpool, Crystal Palace, Arminia Bielefeld, Hannover, Genk, Bruggy, Lokeren, Neapol, Lech Poznaň, Slavia Praha, Baník Ostrava a spousta dalších.

Loňské prvenství obhajují v kategorii do 17 let hráči nizozemského Utrechtu, v kategorii o dva roky méně pak lotyšský Metalurgs Ljepajas.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál