Patnáctka stále válí

(31.05.2011) Třinečtí mladíci mají za sebou další víkend. Nejlepší výsledek předvedla třinecká patnáctka, která v Opavě zvítězila 4:0 a potvrdila jarní formu.

Moravskoslezská dorostenecká liga

FK Fotbal Třinec (U19) - FC Tescoma Zlín B 2:2 (0:1)

Nejstarší dorostenci dokázali zlomit pětizápasovou šňůru porážek a s rezervou Zlína remizovali na třinecké umělce 2:2. Hosté byli v prvním poločase mírně lepším celkem a zaslouženě se dostali do vedení. Po změně stran se Třinečtí zlepšili a výsledkem byla vyrovnávací branka Buzka. Zlínským se však podařilo znovu dostat do vedení, ale v nastaveném čase zachránil remízu domácí Koper.

FK Fotbal Třinec (U17) - FC Tescoma Zlín B 0:2 (0:1)

Třinecká sedmnáctka nestačila na své o rok mladší kolegy a podlehla Zlínu 0:2. Zatímco Třinečtí se snažili překonat zlínskou obranu ze standardních situací a nebo dlouhými nákopy, hosté do řešili po zemi a výsledkem byly dva góly z jejich kopaček.

Krajský přebor dorostu

TJ Heřmanice - FK Fotbal Třinec B (U18) 2:3 (0:1)

Na velmi špatném terénu dokázali třinečtí mladíci urvat všechny body, když se v průběhu utkání dostali do tříbrankového vedení, jenže v závěru utkání přestali plnit pokyny, soupeře podcenili a výsledkem byly dva inkasované góly, které domácím k bodům nestačily.

TJ Heřmanice - FK Fotbal Třinec B (U16) 0:3 (0:1)

Třinecká šestnáctka odehrála v Heřmanicích téměř jednostranný zápas. Vítězství Třince mohlo být daleko vyšší nebýt špatné koncovky částečně zaviněné špatným terénem. Góly Třince vstřelili Holeksa, Lojek a Tofel.

Moravskoslezská žákovská divize

Slezský FC Opava B - FK Fotbal Třinec (U15) 0:4 (0:2)

Nejstarší žáci pokračují ve výborných jarních výkonech, což pocítila opavská čtrnáctka. Třinečtí svému soupeři nedali téměř žádnou šanci a zaslouženě zvítězili 4:0.

Slezský FC Opava B - FK Fotbal Třinec (U13) 1:0 (1:0)

Mladší A-žáci nyní nezažívají výsledkově příjemné období. Po remíze s Olomoucí ztratili všechny body na hřišti v Opavě. Jedinou branku zápasu vstřelili domácí už v prvním poločase.

Krajský přebor žáků

TJ Nový Jičín - FK Fotbal Třinec B (U14) 5:1 (1:1)

Souboj dvou týmů z opačných pólů tabulky dopadl jasně pro favorita. Třinečtí dokázali z druhým týmem tabulky držet krok pouze v prvním poločase, v tom druhém domácí čtyřmi góly smazali i malé naděje na export bodů. O jedinou branku Třince se postaral Turoň..

TJ Nový Jičín - FK Fotbal Třinec B (U12) 3:1 (2:1)

Duel dvou předních týmů soutěže začal lépe pro hosty. Třinečtí se dostali do vedení díky gólu Bodzenty, jenže domácím se podařilo do konce poločasu otočit výsledek na svou stranu. I přes zlepšený výkon ve druhém poločase se Slezanům vyrovnat nepodařilo, naopak domácí udeřili potřetí a rozhodli o svém vítězství.