Úspěšný víkend mládeže

(15.06.2011) První jarní vítězství si mohli o víkendu vychutnat nejstarší dorostenci. Úspěšný boj se soupeři také zaznamenali hráči do 12, 13 a 14 let.

Moravskoslezská dorostenecká liga

FK Fotbal Třinec (U19) - FC Zbrojovka Brno B (U18) 1:0 (0:0)

Nejstarší dorost poprvé na jaře zvítězil. V posledním domácím utkání porazil díky brance Lukáše Barona Zbrojovku Brno 1:0.

FK Fotbal Třinec (U17) - FC Zbrojovka Brno B (U16) 1:3 (0:2)

Třinecká sedmnáctka se rozloučila s domácím publikem porážkou 1:3 s o rok mladšími hráči Zbrojovky Brno. Jedinou branku Třince vstřelil Kulla.

Krajský přebor dorostu

FC Bílovec (U19) - FK Fotbal Třinec B (U18) 1:0 (0:0)

Třinecká osmnáctka zakončila poslední výlet sezóny na hřišti lídra soutěže. Po vyrovnaném zápase prohrála gólem pět minut před koncem 1:0.

FC Bílovec (U17) - FK Fotbal Třinec B (U16) 0:0

Mladší B-dorost si odvezl z Bílovce bezbrankovou remízu, i když ve druhém poločase mohl vyhrát i prohrát. Třinečtí zahodili několik šancí, domácí dokonce penaltu.

Moravskoslezská žákovská divize "E"

SK Uničov (U15) - FK Fotbal Třinec (U15) 3:0 (1:0)

Lídr žákovské divize byl nad síly nejstarších žáků Třince. O výsledku rozhodly standardní situace. Domácí vstřelili dva góly z penalty, třetí přidali po dobře rozehraném přímém kopu a hlavičce uničovského hráče. Utkání nedohrál po druhé žluté kartě třinecký Kufa.

SK Uničov (U13) - FK Fotbal Třinec (U13) 0:5 (0:3)

Třináctka potvrdila v Uničově roli favorita a zvítězila rozdílem třídy 5:0, když základ na tříbodový zisk položila třemi góly v prvním poločase. Do střelecké listiny zápasu se zapsali dvakrát Stawowiak a Kotas a jednou Wantula.

Krajský přebor žáků

FC Kopřivnice (U15) - FK Fotbal Třinec B (U14) 0:2 (0:0)

Starší B-žáci uspěli na hřišti v Kopřivnici a vyhráli 2:0. Po vyrovnané první půli se po změně stran střelecky prosadili Borski a Latocha a rozhodli o exportu tří bodů do Třince.

FC Kopřivnice (U13) - FK Fotbal Třinec B (U12) 1:2 (0:1)

Z Kopřivnice neodjeli z prázdnou ani nejmladší žáci Třince. Po gólech Potůčka a Petružálka zvítězili 2:1 a potvrdili velmi dobrou jarní formu.