Patrik Siegl řídil hru i pomáhal soupeři

Patrik Siegl řídil hru i pomáhal soupeři

(04.08.2011) Nabízíme vám poslední návrat do 1. kola Ondrášovka Cupu. Některé slavičínské diváky zaujal svou hrou zkušený třinecký záložník Patrik Siegl. Ten nejenže zakládal nebezpečné útoky, ale také pomohl domácímu Pazderovi v cestě do kabiny.

"Tam šel Lisický do souboje s dvěma chlapy. Já nevím, jestli se srazili nebo blbě dopadl, vyrazil si dech, zapadl mu jazyk, byl v bezvědomí a chrčel jak hrom" popsal černou chvíli zápasu bývalý záložník Brna a Olomouce. "Trošičku mě to vzalo. Jsou to věci, které jsou ve fotbale nepříjemné a proto jsem se snažil taky trochu pomoct," říká. Patrik odtáhl soupeře na lavičku i za cenu, že bude svému mužstvu v zápase na malou chvíli chybět.

I přes tuto nepříjemnou situaci v úvodu utkání dokázali Třinečtí nad Slavičínem přesvědčivě zvítězit 4:1. "Absolutně jsme splnili to, co jsme si řekli. Já si myslím, že jsme kombinovali velice dobře a výsledek i šance, které jsme měli odpovídaly předvedené hře," zhodnotil utkání střední záložník.

V dalším kole se muži z Beskyd utkají s nováčkem druhé ligy z Opavy. "Je to celek, který postoupil do druhé ligy, ale je ještě dost času myslet na něj. Musíme se soustředit na Zlín," připomněl Siegl nejbližšího soupeře.

Zlínská Tescoma svůj pohárový boj v Brumově nezvládla a vypadla na penalty. Může je to ovlivnit? "To nevím. Je pravda, že to jsou dvě rozdílné soutěže. Vyřazení je může srazit, ale může je to také povzbudit," říká na závěr hráč s číslem 24.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál