Výsledky mládeže ( 20-21. Srpna)

(22.08.2011) Dorostenecké týmy nezvládly další své zápasy a ani jeden ze tří celků na svého protivníka nevyzrál. Zato žákovská mužstva ukázala své kvality a všechny čtyři celky porazili SK Hranice.

DOROSTENCI

1. SC Znojmo - FK Fotbal Třinec U19 2:1 (1:1)

Branka Třince: Hála.

Třinec: Buba - Samek, D. Pindor, Cienciala, M. Teofil - Hála, Kulla, Buryán, Machala - Nowak, Švábik. Střídali: Placzek, Zoubek, Bodeček, Dawid.

Alois Grussmann (trenér Třince): "Opět jsme doplatili na hloupé chyby jednodnotlivců. V první půli za stavu 1:1 jsme mohli otočit zápas, ale velkou šanci spálil Nowak, kdy šel sám na brankáře a nedokázal ji zužitkovat."

FK Fotbal Třinec U 17 - Sigma Olomouc 0:5 (0:3)

Třinec: Holeksa - Kalfas, Hudzieczek, Polák, Válek - Martynek, Pustka (66. Duda), J. Pindor, Kuznik - Guznar, Lojek (75. Krzemieň).

Petr Sostřonek (trenér Třince): "Přes porážku se soupeřem, který patří k favoritům soutěže a v jehož středu působí několik reprezentantů této věkové kategorie, hráči odvedli dobrý výkon. Sami poznali, že pokud se vyvarují zbytečných chyb a budou plnit své úkoly svědomitě, bude se jejich hra zlepšovat a přijdou i výsledky."

FK Fotbal Třinec U 16 - Sigma Olomouc 2:11 (2:5)

Branky Třince: Brzežek, Czudek.

Třinec: Revaj - Hulboj, Turoň, Borovec, Králíček - Varga (57. Folwarczny), Cymorek, Bulawa, Latocha - Brzežek, Czudek.

Lubomír Vašek (trenér Třince): "Hráči se snažili, dokonce se nám podařilo do poločasu dvakrát skórovat, ale kvalita na straně soupeře se po šesté obdržené brance projevila v plné síle."

ŽÁCI

FK Hranice - FK Fotbal Třinec U 15 0:1 (0:1)

Branka: Borski

Sestava: Mravec - Pieter, Zoubek, Alexa, Labaj - Wilk, Mieszek, Puczok, Zubek (Ivanek) - Walek, Borski

Trenér U15 Tomáš Červenka: Z Hranic vezeme zasloužené tři body, domácím jsme v průběhu utkání nedovolili takřka nic a zaslouženě vyhráli.

FK Hranice - FK Fotbal Třinec U 14 0:3 (0:3)

Branky: 2 Mitrenga, Bažanowski

Sestava: Bocek - Kotas, Lanc, Byrtus, Vávra - Kantor, Samiec, Bažanowski, Král (na 10. min. Kvičera) - Mitrenga, Kaleta

Trenér U14 Petr Blažek: Začátek utkání byl ve znamení oťukávání, ani jeden z týmů toho moc nepředvedl. Až po vstřelené brance jsme převzali otěže zápasu a rozhodli ho během čtyř minut.Druhá půle se hrála převážně mezi šestnáctkami a skóre tak zůstalo stejné jako v prvním poločase.

FK Fotbal Třinec U13 - FK Hranice 5:1 (3:0)

Branky: 2 Bodzenta, Byrtus, Petružálek Š., Petružálek M.

Sestava: Unucka (Kubik) - Byrtus (Kopka), Petružálek M. (Aresin), Bordovský (Ryba) - Petružálek Š. (Potůček) - Cieslar J. (Kisza), Cieslar V. (Bodzenta), Mitrenga (Kluz)

Trenér U13 Zdeněk Cieslar: Zcela zasloužené vítězství našich hráčů, jen naše střelecká neschopnost zachránila hosty před větším brankovým přídělem.

FK Fotbal Třinec U12 - FK Hranice 5:4 (4:1)

Branky: Jež, Hamrozi, Puczok, Dužík, Novotný

Sestava: Misiorz (Chlebek O.) - Jež (Wilk), Špánik (Lukosz O.), Palarčík (Lukosz F.) - Niemczyk (Novotný), Válek (Szotkowski) - Hamrozi (Szuscik), Puczok (Martinčík)

Trenér U12 Milan Heczko: Diváci mohli vidět velmi vyrovnaný zápas s množstvím nevyužitých šancí na obou stranách, nakonec se štěstí přiklonilo k nám a zápas jsme vyhráli.