Mládežníci pořádají turnaje

Mládežníci pořádají turnaje

(09.12.2011) Tři turnaje v posledních dvou týdnech uspořádá občanské sdružení Fotbal Třinec. Už zítra budou o poháry v rámci turnaje "Benjamínek" bojovat přípravky, v neděli se starší žáci poperou o Pohár starostky a vše vyvrcholí o týden později vánočním turnajem U13.

Turnaj Benjamínek

První mezinárodní turnaj se koná už v sobotu 10. prosince v hale STaRS. O pohár Benjamínka bude bojovat osm týmů ve dvou skupinách včetně polského Jastrzebie a slovenské Čadce.

Obsazení turnaje: Frýdek-Místek, Český Těšín, Baník Ostrava, Třinec, Jastrzebie (Polsko), Vsetín, Vítkovice, Čadca (Slovensko).

Memoriál Milana Dvořáčka

O den později se na stejném místě uskuteční turnaj nejstarších žáků. O poháry se utká osm týmů z toho dva třinecké.

Obsazení turnaje: Ajax Žilina (Slovensko), Vítkovice, Čadca (Slovensko), Valašské Meziříčí, Havířov, Frýdek-Místek, Třinec A, Třinec B.

Vánoční turnaj

Poslední turnaj v tomto roce uspořádají třinečtí mládežníci pro mladší žáky. Týden před Vánoci se ve dvou skupinách střetne deset týmů, ze kterých vzejdou finalisté a poté i vítěz. I poslední turnaj má mezinárodní účast.

Obsazení turnaje: Frýdek-Místek, Valašské Meziříčí, Čadca (Slovensko), Juventus Žilina (Slovensko), Ajax Žilina (Slovensko), Vsetín, Třinec A, Třinec B, Vítkovice, Nový Jičín.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FK Fotbal Třinec
1. SK Prostějov