Pavel Malíř: Dusno doma není

Pavel Malíř: Dusno doma není

(08.03.2012) Vítězství 2:0 nad Karvinou asi nejvíce potěšilo odchovance karvinského fotbalu Pavla Malíře. Ten se trefil jak doma, tak i na podzim v Karviné.

"Petr Nekuda mi to dobře dal, bylo důležité to správně umístit k tyčce, což se povedlo a míč zapadl do brány," popsal druhý gólový moment derby jeho autor. Svým gólem pomohl porazit tým z města, kde v současné době i žije. "Vždycky to má jiný náboj, teď když jsem dal gól, tak o to větší bude oslava," říká s úsměvem. Sám prémie před utkáním nevypsal. "Nevypsal jsem nic, ale určitě do kabiny něco dám," slíbil přes média spoluhráčům.

Jeho manželka pochází rovněž z Karviné, bude to mít doma drsnější? "Sice je z Karviné, ale moc to neprožívá. Doma dusno není," říká klidným hlasem

V průběhu podzimní části si vyzkoušel post krajního obránce. Na stejném postu nastoupil i v sobotu. "Nesedí mi, nehraju tam rád, ale trenér se rozhodl, tak jak se rozhodl. Měl jsem za úkol více podporovat útočnou fázi, přimotal jsem se tam a dal gól." Bohužel pro něj nejspíš vzadu ještě na několik zápasů zůstane, neboť Igor Súkenník odehrál vynikající utkání. "Budu se s tím muset nějak srovnat a hrát na postu obránce."

Jak podle nejzkušenějšího hráče zapadli nové tváře? "Jsou to kvalitní hráči a časem se ukáže, že do týmu patří. Oba se předvedli ve velmi dobrém světle, navíc Eismann tady není poprvé," hodnotí na závěr své kolegy ze hřiště.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál