Už v pátek pokračují mladežnické soutěže

Už v pátek pokračují mladežnické soutěže

(06.05.2010) O víkendu pokračují další zápasy mládežnických družstev. Netradičně v pátek se doma utkají dorostenecké mužstva U19 a U17. V neděli pak nastoupí U16 a U18 proti Ostravě-Jih. Týmy žáků cestují o víkendu do Ostravy, ti starší U15 a U13 hrají ve Vítkovicích, mladší v Ostravě-Jih.

Moravskoslezká dorostenecká liga

FK Fotbal Třinec U19 - SFC Opava U19 (Pátek, UT Lesní 15:00)

Naši nejstarší dorostenci hrají na jaře velmi špatně. Ze sedmi jarních utkání si připsali pouhopouhé čtyři body a momentálně jim patří sedmá příčka. Už tři kola po sobě prohráli, naposledy minulý týden na hřišti Jihlavy 1:3. V pátek je ale nečeká nic lehkého, SFC Opava, tým který jasně kráčí za návratem do první ligy si v minulém týdnu poradil s vedoucím Baníkem a i na Lesní si bude chtít připsat tři body.

FK Fotbal Třinec U17 - SFC Opava U17 (Pátek, UT Lesní 17:00)

Také mladší druholigoví dorostenci přivítají Opavu, ovšem v úplně jiném rozpoložení než jejich starší kolegové. Oproti podzimu se hráči U17 výkonostně zvedli, dokázali nasbírat 6 bodů za jednu výhru a tři remízy. V posledním kole na hřišti Jihlavy předvedli velmi houževnatý výkon a odvezli si cenný bod. V Opavě na podzim podlehli vysoko 0:4, v domácím prostředí budou chtít ale naši dorostenci určitě bodovat.

Krajský přebor dorostu

FK Fotbal Třinec U18 - Ostrava-Jih (Neděle, UT, Lesní 10:15)

Dorost U18 nastoupí také na domácím hřišti, jen v neděli od 10:15 proti Ostravě-Jih. Naši hráči na jaře podávají solidní výkony, v posledních dvou domácích zápasech porazili Karvinou (1:0) i Hájek a Synové (2:0). Minulý týden ale v Kravařích nenavázali na tato utkání a podlehli ostudně 1:4. Na domácím hřišti však hrají o mnoho lépe než venku a dají se očekávat tři body. V podzimním utkání na hřišti Ostravy zvítězili 2:1 brankami Čavoje a Holeksy.

FK Fotbal Třinec U16 - Ostrava-Jih (Neděle, UT Lesní 12:30)

Nejmladší dorostenci přivítají v neděli tým Ostravy-Jih, lídra soutěže. Naši hráči jsou však ve skvělé formě, poslední dva zápasy vyhráli s celkovým skóre 12:0. Devět branek nasázeli Hájku, minulý týden si poradili v Kravařích s domácím týmem lehce 3:0. Otázka je jak se hráči přizpůsobí hráči týmu z jiného ´´levelu´´. Lídr soutěže určitě bude hodně nepříjemný, výkonostně podobný Karviné (na jaře naši prohráli 0:3).

Moravskoslezská žákovská divize

FC Vítkovice U14 - FK Fotbal Třinec U15 (Neděle, Vítkovice, 12:30)

Naši nejstarší žáci vstoupili do jara mizerně, úvodní tři utkání prohráli. Pak se zvedli a Zábřehu doma nasázeli pět branek, následovala porážka v Bílovci. Minulý týden však dokázali na vlastním hřišti porazit Tescomu Zlín 3:0 a tak se ve Vítkovicích budou chtít porvat o dobrý výsledek. Proti však hovoří statistika, když vyhráli na hřišti soupeře v celé sezóně pouhé dva zápasy.

FC Vítkovice U12 - FK Fotbal Třinec U13 (Neděle, Vítkovice, 14:00)

U13 na jaře předvádí nevyrovnané výkony, na svém kontě má 3 výhry a tři porážky. Potěšující výsledky z jara kalí dvě poslední utkání, a to porážka 1:11 v Bílovci a domácí prohra 1:3 od Zlína. Od našich hráčů je tak těžké něco očekávat, každý zápas předvedou něco jiného a my se jen můžeme těšit co předvedou ve Vítkovicích.

Krajský přebor žáků

Ostrava-Jih - FK Fotbal Třinec U14 (Neděle, Ostrava, 12:30)

Žáci U14 hrají na jaře to co celý třinecký fotbal, jediné vítězství, jediná remíza a čtyři porážky. V Ostravě je však nečeká nic lehkého. I když přes podzimní výhru 3:1 by se dala najít cesta jak teprvé potřetí zvítězit na hřišti soupeře.

Ostrava-Jih - FK Fotbal Třinec U12 (Neděle, Ostrava, 14:00)

Nejmladší žáci a asi jediná momentální chlouba třineckého fotbalu. Na jaře šest zápasů, čtyři výhry, jedna remíza a jen jediná prohra na hřišti Hlučína. A dávají i hodně branek, Jablunkovu a Frýdku po šest. Na podzim dokázail hráče Ostravy doma přejet 4:0. Ovšem jak se říká, každý zápas je jiný a tak cesta za třemi body bude i tady trnitá, doufejme ale, že úspěšná.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U9: Stříbrní z Karviné

První zimní halový turnaj dopadl pro mladší přípravku kategorie U9 velice úspěšně. S jedinou prohrou obsadili krásnou druhou příčku a nejlepším hráčem turnaje se stal hoch z třineckého týmu Viktor Klimek.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál