Dorostenci i žáci urvali pouze jednu výhru

Dorostenci i žáci urvali pouze jednu výhru

(10.05.2012) Třinečtí mladíci si tento víkend a sváteční 8. květen nezapíšou do kolonky povedených dnů. Dorostenci z pěti utkání vyhráli jediné (U16 v Třebíči), stejně dopadli i žáci ze sedmi zápasů (U14 porazila Šumperk).

DOROSTENCI

FK FOTBAL TŘINEC U19 – RSM Hodonín 0:1 (0:0)

Branka: 75. (0:1).

Petr Sostřonek: „V utkání jsme měli mírnou převahu, nastřelili jsme Nowakem tyč, Machala šel sám na brankáře, ale gól vstřelili hosté po zaváhání našeho brankáře a zmatcích v obraně.“

Třinec: Sikora (76. Buba) – Teofil (85. M. Cienciala), Samek, J. Cienciala, Pútorík – Švábík, Hála, Buryan, Placzek (70. Machala) – Dawid (80. Kisza), Nowak.

FK FOTBAL TŘINEC U17 – FC Tescoma Zlín 1:2 (1:0)

Branky: 37. Šlampiak (1:0), 62. (1:1), 78. (1:2).

Petr Sostřonek: „Utkání by více slušela remíza, ale hosté využili dvě naše zaváhání ve druhém poločase k otočení výsledku. Škoda neproměněných šancí Lojka za stavu 1:0. Hráči si opět dokázali, že při nasazení a koncentrovanosti všech mohou hrát vyrovnanou partii i s mužstvy z popředí tabulky.

Třinec: Holeksa – Kalfas, Hudzieczek, Válek – Šipula – Guznar (75. Polák), Šlampiak (78. Heřmánek), Martynek, Krzemieň (25. Pindor) – R. Pecko (68. Kantor), Lojek.

FK FOTBAL TŘINEC U16 – FC Tescoma Zlín 1:4 (1:2)

Branky: 15. (0:1), 24. (0:2), 40. Kufa (1:2), 50. (1:3), 54. (1:4).

Petr Sostřonek: „Soupeř byl fotbalovější, k vítězství mu pomohly chyby našeho brankáře.“

Třinec: Kostka (55. Galusik) – Borovec (65. Rojček), Kufa, M. Pecko, Marčišin – Folwarczny (58. Puczok), Cymorek, Pustka, Pilch – Toráč (25. Vršanský), Bulawa.

Horácký FK Třebíč – FK FOTBAL TŘINEC U17 3:0 (2:0)

Branky: 2. (1:0), 16. (2:0), 65. (3:0).

Petr Sostřonek (trenér Třince): „Naši hráči po zlepšených výkonech z minulých utkání přistoupili do zápasu nekoncentrovaní, nepracovali na hřišti na sto procent a soupeř je dokonale potrestal, vrátil je do tvrdé reality a ukázal jim, že bez nasazení, obětavosti a srdíčka nelze uspět. Soupeř nás přitom nijak nepřehrával, ale hrál koncentrovaně a s nasazením.“

Třinec: Galusik (41. Kostka) – Kalfas, Hudzieczek, Válek – Šipula – Guznar (75. Polák), Šlampiak (78. Heřmánek), Martynek, Krzemieň (25. Kantor) – Pindor, Lojek.

Horácký FK Třebíč – FK FOTBAL TŘINEC U16 2:4 (1:1)

Branky: 15. (1:0), 35. Folwarczny (1:1), 41. Toráč (1:2), 50. (2:2), 70. Bulawa (2:3), 75. Cymorek (2:4).

Petr Hrazdílek (trenér Třince): „Utkání jsme zvládli díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase, ve kterém jsme vstřelili tři branky. V úvodním poločase byli domácí lepším mužstvem a jen díky jejich špatné koncovce jsme drželi se soupeřem krok. Po změně stran především díky obětavosti a nasazení jsme utkání dovedli díky evidentně kvalitnějšímu výkonu zcela po zásluze k vítězství. Ze čtvrtého utkání jsme si připsali třetí vítězství, což je důležité hlavně pro hráče, kteří si uvědomili, že fotbal je o obětavosti, o srdíčku a snad jsme se tímto krokem vydali správnou cestou.“

Třinec: Galusik – D. Cienciala, Kufa, Marčišin, Borovec (25. Rojček) – Vršanský, Cymorek, M. Pecko, Folwarczny – Toráč (75. Czudek), Bulawa.

ŽÁCI

MFK OKD Karviná – FK FOTBAL TŘINEC U15 6:1 (3:1)

Branky: 12. (1:0), 19. (2:0), 29. (3:0), 32. Hrbáček (3:1), 50. (4:1), 57. (5:1), 59. (6:1).

Tomáš Červenka (trenér Třince): „Na dobře hrající Karvinou jsme v této sestavě nestačili.“

Třinec: Orawski (36. Szotkowski) – Pieter, Hrbáček, Alexa – Bujok, Puczok, Mieszek, Janík – Walek (53. Dudzik), Wilk, Zubek.

MFK OKD Karviná – FK FOTBAL TŘINEC U14 1:0 (0:0)

Branka: 63. (1:0).

Petr Blažek (trenér Třince): „Výborný týmový výkon podpořený bojovností nasazením a herní kvalitou. Domácí byli od začátku velmi aktivní a dostali nás pod tlak, ale žádnou stoprocentní tutovku si nevytvořili. Zejména šlo o závary po rozích, kterých domácí kopali spousty. Postupem času se hra vyrovnala a my z brejků hrozili. Bohužel žádný jsme nedovedli do úspěšného konce. Poločas tak skončil nerozhodně. Druhý poločas se vyvíjel v podobném duchu. Domácí byli opět herně mírně lepší a vytvořili si i šance, my jsme jim však zdatně sekundovali. Ta největší šance skončila bohužel na tyči. Po hrubce v obraně jsme domácím darovali vítěznou branku. Kluci nicméně zaslouží velkou pochvalu za výborný, zodpovědný výkon.“

Třinec: Bocek (36. Szotkowski) – Wantula (46. Mitrenga), Lanc, Byrtus, Kotas- Kantor, Samiec, Lasota, Bažanowski – Vávra, Stawowiak.

FK FOTBAL TŘINEC U13 – MFK OKD Karviná 4:7 (2:4)

A-zápas: 1:2 (0:0) – branka: V. Cieslar. B-zápas: 3:5 (1:2) – branky: Krenželok, Krucina, Mitrenga.

Zdeněk Cieslar (trenér Třince): „Po derby utkání ve Frýdku-Místku nás čekala jednodenní pauza a další derby zápas s kvalitní Karvinou. Utkání bylo vyrovnané, a přestože všichni hráči odjezdili a hráli na hranici svých možností, Karviná si po zásluze odváží všechny tři body. Přesto si hráči za výkon zaslouží pochvalu.“

Třinec (A): Unucka – Lisztwan, M. Petružálek, D. Ryba – J. Cieslar, Š. Petružálek, Konečný – V. Cieslar (náhradníci: Byrtus, Nieslanik). (B): Kubík – Krenželok, Krucina, Aresin – Mitrenga, Potůček, V. Ryba – Kisza (náhradníci: Jedlička, Frgala).

FK FOTBAL TŘINEC U12 – MFK OKD Karviná 2:5 (0:3)

A-zápas: 1:4 (0:3) – branka: Latocha. B-zápas: 1:1 (0:0) – branka: Novotný.

Milan Heczko (trenér Třince): „Zbytečná prohra, kdy hráči áčka první zápas odchodili. Nejlepšími hráči byli Jež, Wilk, Misiorz a Válek."

Třinec: (A): O. Chlebek – Jež, Wilk, Wantula – Sabela, Míra – Urvinitka, Pszczolka (náhradníci: Twardzik, Latocha). (B): Misiorz – Niemczyk, Novotný, Lukost – Válek, Palarčí – Špánik, Szotkowski (náhradníci: Lisník, Kuffa).

FK FOTBAL TŘINEC U15 – FK SAN-JV Šumperk 0:4 (0:1)

Branky: 25. (0:1), 37. (0:2), 40. (0:3), 59. (0:4).

Tomáš Červenka (trenér Třince): „Bylo to naše nejhorší utkání na jaře. Soupeř potrestal naše chyby lacinými góly a zaslouženě zvítězil.“

Třinec: Orawski – Pieter, Hrbáček, Alexa – Bujok, Puczok, Mieszek, Janík – Walek (48. Dudzik), Wilk, Plevko.

FK FOTBAL TŘINEC U14 – FK SAN-JV Šumperk 1:0 (0:0)

Branka: 56. Sliwka (1:0).

Petr Blažek (trenér Třince): „V prvním poločase byli hosté velmi aktivní a dostali se do několika šancí. Naštěstí pro nás žádnou neproměnili. do druhé půle jsme nastoupili mnohem aktivněji a po změnách v sestavě se nám podařilo mužstvo oživit. Výsledkem byla rozhodující branka Sliwky. Poté jsme pokračovali v aktivní hře a vypracovali si několik šancí, tou největší byla penalta, kterou jsme neproměnili. Na výsledku se už nic nezměnilo a my získali tři vydřené body.“

Třinec: Bocek – Wantula, Lanc, Byrtus, Kotas – Kantor, Samiec, Lasota, Bažanowski (67. Roman) – Vávra (19. Mitrenga, 55. Stříž), Stawowiak (47. Sliwka).

FK SAN-JV Šumperk – FK FOTBAL TŘINEC U13 10:2 (5:1)

A-zápas: 4:1 (2:1) – branka: M. Petružálek. B-zápas: 6:1 (3:0) – branka: Krucina.

Zdeněk Cieslar (trenér Třince): „Další zápas se soupeřem z horní poloviny tabulky a stále stejný průběh utkání s absolutně nespravedlivým výsledkem. V tomto utkání byli naši kluci určitě fotbalovější a kombinačně lepší, ovšem katastrofální koncovka a množství lacině inkasovaných branek nám stále nedovoluje v těchto utkáních bodovat, i když za snahu a píli by si kluci lepší výsledky zasloužili. Jsem přesvědčen, že to prolomí v sobotu v Uničově.“

Třinec: (A): Unucka – Byrtus, M. Petružálek, D. Ryba – J. Cieslar, Š. Petružálek, Konečný – V. Cieslar (náhradník: Jedlička). (B): Kubik – Krenželok, Krucina, Aresin – Mitrenga, Potůček, V. Ryba – Kisza (náhradníci: Frgala, Kluz).

FK SAN-JV Šumperk – FK FOTBAL TŘINEC U12 11:4 (6:2)

A-zápas: 4:2 (0:0) – branky: Latocha, Špánik. B-zápas: 7:2 (6:2) – branky: Válek, Lisník.

Milan Heczko (trenér Třince): „Zápas byl z naší strany bez pohybu a chuti vyhrát. Nejlepšími hráči byli Jež a Niemczyk.“

Třinec: (A): Twardzik – Jež, novotný, Latocha – Špánik, Míra – Szturc, Urvinitka (náhradník: O. Chlebek). (B): Misiorz – Lisník, Wilk, Lukosz - Niemczyk, Palarčík – Válek, Szotkowski (náhradník: Kuffa).

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U9: Stříbrní z Karviné

První zimní halový turnaj dopadl pro mladší přípravku kategorie U9 velice úspěšně. S jedinou prohrou obsadili krásnou druhou příčku a nejlepším hráčem turnaje se stal hoch z třineckého týmu Viktor Klimek.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál