Zahraj si za Třinec!

Zahraj si za Třinec!

(17.05.2012) O víkendu se na jihlavském stadionu uskuteční mezinárodní turnaj v malé kopané za účasti několika fanklubů z České republiky a Slovenska. Ve dvanáctičlenném složení nebude chybět ani družstvo fanoušků FK Fotbal Třinec. Chcete si zahrát, nebo zafandit i Vy? Tak čtěte dále.

Třinecký fanklub má na dvanáctičlenné soupisce ještě pět volných míst. Cena celé akce činí zhruba 900 Kč. V ceně je zahrnuto startovné, cestovné i ubytování. Vstup na sobotní utkání mají účastníci zdarma.

Sraz třineckých účastníků je v pátek 18. května v 15 hodin na vlakovém nádraží v Třinci, odjezd pak v 15:21. Návrat je plánován v neděli s příjezdem do Třince v 22:28. Pokud Vás tato akce zaujala, neváhejte a přihlaste se. Máte dvě možnosti, buď telefonicky na číslech 732 273 505 a 608 032 366, nebo zašlete e-mail na adresu fansfkt@email.cz a do předmětu napište „Turnaj“.

Program akce

Turnaj je rozlosován do tří skupin. Třinečtí byli vylosováni do skupiny A spolu s Jihlavou „A“, Duklou Praha a Ružomberkem. Ve skupině B se proti sobě utkají Jihlava „B“, Sparta Praha „A“, Mladá Boleslav a Senica a ve skupinu C absolvují fanoušci Slavie Praha, Jablonce, Teplic a Sparty „B“.

Sobotní program v základních skupinách se odehraje v době od 9:00 do 12:30. Poté bude přichystán doprovodný program, ve kterém je zahrnuto vystoupení skupiny Major Major, fotbalové utkání FC Vysočina Jihlava – FK FOTBAL TŘINEC, včetně účasti v přestávkovém programu. Večerní čas je věnován sledování finále Ligy mistrů v areálu místního klubu.

Neděle bude patřit vyřazovacím bojům završeným finálovým duelem těsně před třetí hodinou odpolední. Po následném zakončení čeká Třinecké návrat zpět do Těšínských Beskyd.

Videopozvánka

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál