Ani bouřka nezastavila chuť dětí sportovat

Ani bouřka nezastavila chuť dětí sportovat

(02.06.2018) Malí i velcí třinečtí fotbalisté prožili ve sportovním areálu Vitality Slezsko ve Vendryni pestrý sportovní den plný atrakcí. V další části byli oceněni nejlepší hráči jednotlivých kategorií. Celou akci zakončila autogramiáda A-mužstva a tombola o hodnotné ceny.

Slunečné počasí, místy šedá mračna. Ani bouřka nepokazila dětem zábavu z připravených atrakcí. Téměř tři stovky dětí si kromě fotbalu vyzkoušely cornhole, weykick, rozmetadlo, laserovou střelnici, minigolf, bowling, segway, tenis, bungee running, badminton, stolní tenis, lidský stolní fotbal nebo plážový volejbal.

Před vyhlášením nejlepších hráčů jednotlivých žákovských a dorosteneckých kategorií se obloha nad vendryňským areálem zatáhla, přesto úsměvy na tvářích účastníků zářily dál.

Mezi třineckými nadějemi procházeli během dne i úspěšní druholigoví hráči. Ti se o půl druhé odpoledne vrhli do podpisové akce a svým budoucím nástupcům rozdali spousty autogramů.

„Každým rokem se potvrzuje, že Den dětí ve Vendryni je tou správnou volbou, jak zakončit sezónu. Plno spokojených dětí je toho jasným důkazem. Přestože jsme pro nepřízeň počasí museli v závěru uspíšit program, dnešní akci mohu hodnotit jako úspěšnou. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se podíleli na jejím pořádání,“ pověděl ředitel spolku Fotbal Třinec Vladislav Bury.

„Chtěl bych všem popřát úspěšný závěr sezóny, kvalitní prázdninovou regeneraci a načerpání nových sil do nové sezóny,“ popřál třineckým hráčům, trenérům, činovníkům a rodičům nejvyšší muž zapsaného spolku.

Osobnosti sezóny 2017/2018

  • Kategorie U19: Vojtěch Cieslar, Lukáš Cienciala, Stanislav Potůček.
  • Kategorie U17: Dominik Špulica, Jakub Walek, Jan Pilch.
  • Kategorie U16: Michael Safak, Jan Szarzec, Pavel Rusz.
  • Kategorie U15: Adam Zabystrzan, Jan Hamrozi, Jiří Ondryhal.
  • Kategorie U14: Tomáš Voznica, Viktor Buryan, Mateusz Bartnicki.
  • Kategorie U13: Šimon Jalovičor, Tobiáš Nieslanik, Šimon Roček.
  • Kategorie U12: Marián Ballon, Robin Krzyžanek, Ondřej Schovanec.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál