Béčko míří do Dětmarovic

Béčko míří do Dětmarovic

(11.10.2019) Tento víkend nabízí pouze jediný zápas dospělých fotbalistů. Do Dětmarovic zajíždí naše béčko, které si bude chtít napravit chuť z posledního nevydařeného zápasu. Utkání začíná v 15 hodin.

Dětmarovice nejsou pro Třinec ničím neznámým. Jednou už tam náš klub v letošní sezóně cestoval. V rámci 1. kola MOL Cupu si na hřišti bývalého účastníka MSFL s chutí zastřílel a soupeři nadělil sedm gólů.

Podobný výsledek se v sobotu nedá očekávat. Kádr B-mužstva nebude příliš posílen z druholigového týmu. Navíc v sestavě Dětmarovic se objeví jejich největší hvězda, bývalý mládežnický reprezentant Tomáš Mičola.

I přes účast bývalého hráče Baníku Ostrava, Slavie Praha nebo francouzkého Brestu Dětmarovice na podzim získaly pouze sedm bodů za dvě vítězství, jednu remízu a šest proher. Poslední vítězství je staré téměř měsíc a půl, kdy na domácím trávníku rozstříleli Havířov 7:2.

Sedm gólů v síti jednoho či druhého týmu asi nelze čekat. Třinec se potýká s jedním velkým problémem. „Neproměňování šancí je naše dlouhodobá bolest. Proti Novému Jičínu jsme za to byli potrestáni ztrátou bodů. V zápase se ukázalo, že fotbal se hraje na góly a my dali jen jeden. V Dětmarovicích se musíme v tomto směru hodně zlepšit,“ je si vědom trenér Jindřich Dohnal.

Jak utkání dopadne? To můžete sledovat přímo na stadionu v Dětmarovicích. Duel mezi desátým a šestým týmem divizní soutěže startuje v sobotu tři hodiny po poledni.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Nováček z Líšně nasázel Třinci půltucet

Souboj druholigového nováčka s týmem, který naopak ve druhé nejvyšší soutěži působí nejdéle ve všech týmů, skončil nečekaným výsledkem. Třinečtí fotbalisté si z Brna odvezli debakl. Šest gólů naposledy dostali před dlouhými 22 lety...

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál