Béčko na Borku proti favoritovi

Béčko na Borku proti favoritovi

(21.09.2019) Neděle patří na Borku již tradičně zápasu B-mužstva. Tým trenéra Jindřicha Dohnala nečeká vůbec lehký soupeř TJ Valašské Meziříčí. Utkání začíná v 10:15.

Třinecký tým má za sebou duel s poslední Polankou nad Odrou. Vítězstvím 2:1 prolomil sérii tří zápasů bez vítězství. „S výsledkem jsem spokojený, s předvedenou hrou v prvním poločase možná taky, ale stále nás trápí neproměňování vyložených šancí. To je náš velký problém. I proto jsme se v posledních minutách třepali o výsledek,“ zavzpomínal na poslední duel trenér Jindřich Dohnal.

V neděli je čeká daleko silnější soupeř. Loňský účastník Moravskoslezské fotbalové ligy po sestupu posílil nejen na hráčských, ale i trenérských postech. Tým převzal bývalý třinecký kouč Pavel Hajný, obranou řadu řídí náš bývalý kapitán Martin Švec.

Valašské Meziříčí není pro Třinec neznámou značkou. Druholigový tým se s tímto soupeřem utkal v rámci 2. kola MOL Cupu. Po půl hodinovém boji se podařilo Wojnarem zasadit první úder. Tomáš Wojnar se poté zapsal do střeleckých statistik ještě dvakrát a Třinec zvítězil 5:0.

Aktuálně je Valašské Meziříčí na pátém místě se čtyřbodovou ztrátou na vedoucí Rýmařov. Třinecké béčko má pouze o bod méně. „Proti Valašskému Meziříčí to bude jiný zápas. Budeme muset hrát opatrně, zezadu a čekat na své šance,“ dodal trenér Jindřich Dohnal.

Utkání na Borku startuje v tradiční dopolední čas, tedy v 10:15. Vstupné na toto utkání činí 30 Kč.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál