Béčko výjimečně odpoledne

Béčko výjimečně odpoledne

(19.10.2019) Netradičně až od 14 hodin nastoupí ke svému domácímu utkání naše B-mužstvo. V rámci čtvrté nejvyšší soutěže přivítají jednoho z adeptů na postup, družstvo Jiskry Rýmařov.

Klub z nejzápadnějšího města Moravskoslezského kraje hrál v loňské sezóně třetí nejvyšší soutěž. Bohužel v dramatickém závěru spadl na tým vedený rodinou Furiků černý Petr a Jiskra musela do divize.

V letošní sezóně se snaží Rýmařov o návrat do Moravskoslezské ligy. Momentálně je na druhém místě s jednobodovým mankem na vedoucí béčko Karviné. Velká hrozba je vidět v útočné fázi. Nejlepším střelcem soutěže je dvanáctigólový Tomáš Šupák. Jen o čtyři branky méně má jeho kolega Petr Navrátil.

Družinu trenéra Jindřicha Dohnala nečeká lehká práce. Po remíze v Dětmarovicích zůstala na šestém místě v tabulce. Pro duel s Rýmařovem bude mít třinecký lodivod k dispozici několik hráčů, kteří v sobotním duelu v Pardubicích nenaskočili od úvodní minuty.

Kdo to bude a jak se to projeví na hřišti, to můžete sledovat přímo na stadionu na Borku. Utkání začíná ve 14 hodin a vstupné činí 30 Kč.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U15, U14: Utkali se s Karvinou

Přátelské utkání odehrály kategorie starších žáků proti kvalitnímu soupeři MFK Karviná. O něco lépe se dařilo žákům pod vedením trenéra Petra Hrazdílka. Družině trenéra Ivana Martinčíka odhalilo utkání slabiny v týmu, na které se v rámci přípravy budou soustředit.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál