Blahopřání jubilantovi!

Blahopřání jubilantovi!

(02.02.2020) Kulaté jubileum slaví bývalý vynikající útočník, nyní trenér a fyzioterapeut Karel Maceček. Dnes je tomu přesně 40 let od chvíle, kdy přišel na svět.

Karel Maceček odstartoval svou fotbalovou kariéru v Hnojníku. Následně prošel přes Baník Ostrava až do olomoucké Sigmy. Nejvyšší soutěž nikdy nehrál, v roce 2005 přišel do Třince. V postupové sezóně pomohl týmu 18 góly. V dalších letech přidal ještě šest druholigových branek.

V sezóně 2008/09 už oblékal dres Frýdku-Místku, kde hrával MSFL. Střelecký zabiják prošel i dalšími regionálními mužstvy – Petřkovice, Český Těšín, Čeladná a Dětmarovice.

Aktuálně kope v týmu, kde svou fotbalovou pouť odstartoval – TJ Sokol Hnojník. Na podzim odehrál v sedmé nejvyšší soutěži 8 utkání, ve kterých vstřelil úctyhodných 8 gólů. Kromě role hráče působí v Třinci jako šéftrenér mládeže, trenér mladšího dorostu a fyzioterapeut.

Členové klubu FK FOTBAL TŘINEC přejí panu Macečkovi do dalších let hodně zdraví, štěstí, úspěchů, rodinnou pohodu a co nejvíce radostných chvil.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál