Cestou na soustředění proti olomoucké Sigmě

Cestou na soustředění proti olomoucké Sigmě

(26.06.2018) Svěřenci trenéra Jiřího Nečka zítra vycestují na soustředění do Břeclavi. Cestou na jih Moravy se zastaví v malé obci u Olomouce s názvem Slatinice, kde dopoledne sehrají přípravný duel s olomouckou Sigmou.

Třinecký lodivod dá znovu příležitost sedmičce nových hráčů. Ti budou bojovat o místo na druholigové soupisce. První utkání proti Górniku Zabrze už o jejich umění něco napovědělo.

Pro hanácký celek bude středeční duel druhým v pořadí letní přípravy. V tom prvním ve Slatinicích zdolala druholigový slovenský celek Liptovský Mikuláš 3:1. Dva góly vstřelil Plšek, třetí přidal Manzia.

Trenér Václav Jílek bude muset rozdělit tým na dvě rovnocenné skupiny, neboť Sigmu čekají ve středu dva duely. První od 11 hodin proti našemu celku a o šest hodin později sehrají zápas proti Hradci Králové. Do zápasů už nezasáhne obránce Uroš Radakovič, který v těchto dnech přestoupil do pražské Sparty.

Utkání budete moci sledovat formou textového online přenosu na webu Onlajny.com

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Třinečtí se pokusí potvrdit domácí vítězství ve Varnsdorfu

Závěr 9. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY obstará duel na česko-německém pomezí. Náš tým se na stadionu v Kotlině střetne s domácím Varnsdorfem. Utkání se uskuteční v neděli 23. září od 16:30.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál