Čtvrtfinále proti Liberci, část druhá

(13.04.2015) Úspěšný zápas s Táborskem, volno, dopolední trénink a odjezd na sever Čech. To byl plán posledních dní třineckých fotbalistů před závěrečnou bitvou o historický úspěch. Ta se uskuteční v úterý 14. dubna od 17:30 na libereckém stadionu U Nisy.

Třinečtí odcestovali pod Ještěd ve velmi dobré náladě, neboť se jim povedlo zvládnout sobotní důležité utkání s třetím týmem FNL Táborskem 1:0. „Vyšlo nám to, první poločas jsme začali opatrněji a svou sílu jsme stupňovali ve druhém poločase. Za tři body jsme rádi,“ okomentoval utkání trenér Třince Marek Kalivoda.

Úterní utkání podle třineckého trenéra nebude vůbec podobné tomu sobotnímu: „To bude něco jiného. V Liberci to bude podobné tomu, co se tady odehrálo v prvním utkání.“

I přes prohru 3:1 Liberec neskládá zbraně. K postupu mu stačí i vítězství 2:0. Navíc ve prospěch týmu trenéra Vavrušky hovoří fakt, že od porážky v Třinci Liberec v lize neprohrál. V důležitém utkání o záchranu porazil Brno 1:0 a o víkendu remizoval na půdě velice silné Boleslavi 1:1.

Ziskem čtyř bodů z posledních dvou utkání se Liberec odpoutal od sestupových příček. Jak se to projeví na úterním výkonu? To můžete sledovat buď živě přímo na stadionu U Nisy, nebo formou online přenosu na serveru onlajny.com.