Dražba kapitánských pásek zahájena, výtěžek poputuje na nadační fond

Dražba kapitánských pásek zahájena, výtěžek poputuje na nadační fond

(13.11.2018) Třinácté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY bylo věnováno výročí sta let od založení Československa a fotbalové zápasy se nesly v duchu národních oslav.

Všichni hráči, funkcionáři i fanoušci si na prvoligových a druholigových stadionech připomněli významnou událost. Státní trikolora se objevila nejen na hřišti a jednotný motiv měly i pásky všech kapitánů.

Tyto pásky nyní mohou pomoci dobré věci. Na webu www.sportovniaukce.cz můžete vydražit některou ze šestnácti kapitánských pásek, které měli fotbalisté druholigových týmů na svých rukou.

Mezi nimi nechybí ani páska Ondřeje Kušníra z utkání proti Vlašimi. Zkušený obránce po zápase artefakt podepsal a nyní je v aukční nabídce. Vyvolávací cena třinecké pásky činí 300 Kč.

Aukce bude probíhat do pondělí 26. listopadu 2018 do 20:00. Výtěžek celé aukce poputuje na nadaci Zelený život. Více o této nadaci se dozvíte ZDE.

Odkaz na aukci kapitánských pásek FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

Odkaz na aukci kapitánských pásek FORTUNA:LIGY

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Trenér měsíce listopadu: Ocenění patří všem

Závěrečný měsíc Fortuna:národní ligy se našemu celku vydařil a ze tří zápasů vydoloval devět bodů. Toho si všimli i představitelé soutěže a ocenili trenéra Jiřího Nečka trenérem měsíce listopadu. Jaký byl podzim pohledem třineckého kouče?

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál