Dvě kola F:NL se odehrají bez diváků

Dvě kola F:NL se odehrají bez diváků

(11.03.2020) Nadcházející dvě kola FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se odehrají bez diváků. O dalším postupu budou zástupci Ligové fotbalové asociace, která soutěže řídí, jednat v průběhu plánované reprezentační pauzy na konci března.

Ligová fotbalová asociace reaguje s ohledem na hrozbu nákazy koronavirem COVID-19 v Česku na Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví a na dnešním zasedání Ligového výboru rozhodla o odehrání všech utkání FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v následujících dvou soutěžních kolech bez přítomnosti diváků v omezených podmínkách, které jí určilo Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví.

Z nařízení Bezpečnostní rady státu platného od 10. března 2020, 18.00 hodin, se může utkání Fortuna:ligy a Fortuna:národní ligy zúčastnit maximálně 100 osob. Do této kvóty jsou zahrnuti hráči a členové realizačních týmů, hlavní pořadatel, rozhodčí, delegáti, funkcionáři obou klubů, členové pořadatelské služby včetně osoby starající se o průběh utkání (např.podavači míčů, technický personál, apod.).

Ligová fotbalová asociace si je vědoma závažnosti situace a rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví vydané na základě stanoviska Bezpečnostní rady státu plně respektuje. Ligový výbor samozřejmě bude vývoj epidemiologické situace v Česku nadále pozorně sledovat a je připraven na něj reagovat a rozhodnou o dalších krocích a opatřeních.

„Fanoušky žádáme o pochopení mimořádnosti celé situace. Budeme se je snažit potěšit dobrou hrou a příznivými výsledky, byť zatím jen na dálku. Věříme, že nám zachovají přízeň, a že se v dohledné době znovu setkáme při jednom z nejbližších domácích utkání,“ komentoval nastalou situaci předseda představenstva FK Fotbal Třinec Karel Kula.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 15:30
SK Jiskra Rýmařov
FK Fotbal Třinec