Dvě posily do obrany

Dvě posily do obrany

(20.02.2019) Další dvě nové tváře se objeví na třinecké soupisce pro jarní část. Jedná se o krajního a středního obránce. Kdo jsou nové posily? Podívejte se sami.

Lukáš Lupták

První akvizicí je obránce Lukáš Lupták. Do Třince přišel na hostování do 30. června 2019 z Trnavy. Osmadvacetiletý fotbalista začal s velkým fotbalem v Ružomberku, poté působil v Baníku Ostrava a Příbrami. Následoval návrat na Slovensko, konkrétně do Senice, kde vydržel rok. V létě už s Trnavou bojoval v evropských pohárech.

Na svém kontě má 129 startů ve slovenské nejvyšší soutěži, 4 v první české lize v dresu Příbrami a 2 v kvalifikaci o Evropskou ligu v barvách Trnavy.

David Gáč

Druhou posilou je střední obránce David Gáč. Bez osmi centimetrů dvoumetrový hráč přichází pod Javorový na hostování do konce sezóny z Brna, kde dlouhá léta působil. Výjimkou bylo půl roční hostování v nedalekém Frýdku-Místku.

Jednadvacetiletý bek má tři starty ve Fortuna lize. Dalších dvanáct pak ve druhé nejvyšší soutěži. Jedenáct nasbíral v dresu regionálního rivala, ten dvanáctý přidal v 1. kole letošního ročníku proti Jihlavě. Větší část podzimu odehrál v dresu juniorského týmu Brna.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U14: Stále v čele tabulky

Výborná forma provází starší žáky, kteří si drží své prvenství v celkové tabulce soutěže. Během utkání proti Valašskému Meziříčí se hattrickem blýskli hned dva hráči Třince Šimon Roček a Martin Klocek.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál