Fotbalisté Třince přivítají Karvinou

Fotbalisté Třince přivítají Karvinou

(05.09.2019) Zrenovovaný stadion v Jablunkově na Bělé bude dějištěm přípravného utkání mezi druholigovými fotbalisty Třince a účastníkem nejvyšší soutěže – Karvinou. Zápas má výkop zítra v 17.00 hodin.

Reprezentační přestávku regionálním zástupcům ve dvou nejvyšších soutěžích vyplní vzájemné měření sil.

V Jablunkově diváci chodí na I. A třídu, v páteční podvečer zhlédnou souboj Třince a Karviné. Ve městě také bydlí oba třinečtí trenéři – Svatopluk Habanec i jeho asistent Tomáš Jakus, který na místním stadionu odstartoval svou fotbalovou dráhu.

„Chtěli jsme se představit našim fanouškům i z jiných částí našeho regionu. Rozhodli jsme se pro Jablunkov. Co jsem zaslechl, na zápas by mohla dorazit slušná návštěva,“ podotkl třinecký asistent trenéra Tomáš Jakus.

Oba celky se chtějí dobře naladit na další část podzimní sezony, vyzkoušet si různé herní varianty a otestovat si nové hráče.

Třinecký trenér Svatopluk Habanec bude chtít vidět v akci nové útočníky Leonida Akulinina z Ukrajiny a Nigérijce Muhameda Tijaniho. Jeho protějšek František Straka bude jistě zvědavý na počínání bulharského forvarda Stevena Petkova.

„Je reprezentační přestávka, oba celky budou chtít využít všechny hráče, aby měli zápasové vytížení. Za nás můžu říct, že se chystáme poslat do hry všechny fotbalisty, protočí se po poločase,“ předeslal Jakus.

Vstup na utkání, které má výkop v 17.00 hodin, je zdarma. Příchozí se mohou těšit na bohaté občerstvení i tombolu.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál