Fotbalisté Třince se představí v Sokolově. Oberou ho o body?

Fotbalisté Třince se představí v Sokolově. Oberou ho o body?

(01.11.2019) Poslední celek F:NL, Baník Sokolov, bude dalším soupeřem třineckých fotbalistů. Celek trenéra Habance chce na západě Čech po dvou nezdarech bodovat.

Jediná výhra, a sice nad Vlašimí 2:1 a tři remízy – s Hradcem Králové 0:0, Prostějovem 1:1 a Ústím 2:2. Pouhých šest bodů, skóre 11:29 a poslední místo v tabulce F:NL – taková je letošní bilance sokolovského Baníku.

U mužstva skončil trenér František Šturma, nahradila jej dvojice David Vaněček – Karel Tichota. S nováčkem z Líšně fotbalisté Sokolova prohráli a poté neuspěli ani ve Varnsdorfu. V posledním podzimním zápase na domácím hřišti chtějí zabodovat proti Třinci.

Totéž však mají v úmyslu také Třinečtí, kteří by rádi po dvou nezdarech bodovali naplno. Na západě Čech se budou muset obejít bez zadáků Bedecse s Kušnírem, kteří budou stát za čtyři žluté karty.

„Očekávám boj, protože Sokolov se bude chtít konečně chytit. My i bez dvou stěžejních hráčů, za které máme náhradu, chceme bodovat a nejlépe vyhrát. Chceme podat dobrý výkon, na hřišti nechat všechno a odjet ze Sokolova s bodovým ziskem,“ prohlásil trenér Třince Svatopluk Habanec.

Jeho tým si chce spravit chuť po porážkách v Pardubicích a s Ústím na vlastním hřišti. „Venku se nám hraje trochu lépe, uvolněněji, protože doma spíše musíme. Z posledních třech zápasů chceme vydolovat co nejvíce bodů, abychom si zajistili klidnou zimu,“ pokračoval Habanec.

Utkání na Městském stadionu v Sokolově se usku-teční v sobotu 2. listopadu od 10.15 hodin. Rozhodovat je bude trojice rozhodčích – Jan Petřík, Michal Myška a Vít Melichar. Fanoušci mají na utkání vstup zdarma.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Fotbalisté Třince obrali favorita o vítězství

Dvakrát třinečtí fotbalisté díky dobře zahraným standardním situacím na stadionu postupového aspiranta vedli, nakonec si odvezli velmi cennou remízu 2:2. Oba jejich letošní zápasy s Votroky tak skončily nerozhodně.

Foto: fchk.cz

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál