Fotbalisté Třince ve středu přivítají Chrudim

Fotbalisté Třince ve středu přivítají Chrudim

(01.12.2020) Pokud to počasí dovolí a delegát utkání uzná hřiště za způsobilé, fotbalisté Třince sehrají 2.11.2020 poslední mistrovský zápas na domácím stadionu. Od 13:30 budou na Hřišti Rudolfa Labaje hostit Chrudim.

Vzhledem k tomu, že o víkendu nasněžilo a posléze teploty klesly pod bod mrazu, je u zítřejšího utkání veliký otazník. „Sníh ze hřiště jsme odklidili, nicméně hrací plocha je vinou teplot pod nulou promrzlá. Zda se utkání uskuteční, rozhodne zítra v dopoledních hodinách delegát střetnutí,“ sdělila tisková mluvčí třineckého klubu Irena Huťková.

Domácí fotbalisté povzbuzení čtyřmi výhrami v řadě hodlají natáhnout svou neporazitelnost na šest zápasů. Po remíze s Vlašimí (3:3) porazili 2:0 Žižkov, Vyšehrad i Táborsko, vítězství 1:0 přivezli z Ústí nad Labem. Další tři body do tabulky by si rádi připsali zítra, kdy je čeká silná Chrudim.

„Chceme podat dobrý, bojovný a zodpovědný kolektivní výkon, který povede ke třem bodům. Rádi bychom opět zvítězili, natáhli naši vítěznou šňůru, abychom co nejdříve splnili náš cíl. Není jím nic jiného, než získání jistoty účasti ve druhé lize i pro příští sezonu,“ prohlásil hlavní trenér Třince František Straka.

Po karetním trestu už bude mít k dispozici dvojici Matěj Hýbl a Christian Attah Junior, naopak kvůli čtyřem kartám bude stát záložník Martin Foltyn.

Poslední vzájemný zápas, který se uskutečnil v průběhu jara, skončil hubeným vítězstvím Třince v poměru 1:0. Stejným výsledkem vyhrála Chrudim první vzájemnou bitvu předešlé druholigové sezony.

Do té letošní Středočeši vykročili domácí porážkou s Jihlavou 1:2, poté porazili Táborsko 1:0, prohráli s Hradcem Králové 0:1, přehráli Vyšehrad 3:0, remizovali v Ústí nad Labem 1:1, pokořili Varnsdorf 2:0, prohráli v Líšni 1:0, podlehli Prostějovu 1:2, zvítězili na Dukle 2:0 a nad Blanskem 1:0.

Doposud nastřádali 16 bodů za pět vítězství, jednu remízu a čtyři porážky, v tabulce jim náleží šesté místo při skóre 12:7. V případě, že Třinec, který v posledních čtyřech duelech neinkasoval, svého soupeře zdolá, bodově se na něho dotáhne.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2021 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál