Fotbalisté Třince vyzvou zítra Vlašim

Fotbalisté Třince vyzvou zítra Vlašim

(11.11.2020) Nulu na svém bodovém kontě se pokusí třinečtí fotbalisté smazat v zítřejší dohrávce s Vlašimí. Utkání na Hřišti Rudolfa Labaje má výkop v 14.00 hodin.

V neúplné tabulce Fortuna:Národní ligy se třinečtí fotbalisté nacházejí na nelichotivé poslední příčce. Jako jediní prozatím nezapsali žádný bod.

Po domácím nezdaru s Líšní (2:3) neuspěli ani ve Varnsdorfu (0:1), na Dukle (1:3), doma s Jihlavou (0:5) a po více než měsíční přestávce nebodovali ani proti vedoucímu Hradci Králové (1:2).

Naproti tomu Středočeši už nastřádali bodů sedm. V premiéře prohráli 0:1 v Hradci Králové, Ústí nad Labem přehráli 5:2, v Líšni prohráli 0:1, S Blanskem se doma rozešli smírně po remíze 2:2 a z Varnsdorfu přivezli tři body za výhru 2:0.

Do Třince měla Vlašim zavítat už v rámci třetího kola, ale zápas byl již dvakrát odložen. Domácí fotbalisté jdou do zítřejšího utkání s odhodláním vyválčit premiérové tři body v novém soutěžním ročníku.

„Ve druhém poločase proti Hradci Králové náš mančaft ukázal, že má charakter, že nepříznivý výsledek mu není lhostejný, že s ním chce něco udělat. Na tom to chceme postavit,“ předeslal hlavní trenér Třince František Straka.

Zkušený kouč si uvědomuje, že jeho chráněnce nečeká nic snadného. „Chceme získat tři body. Hráči si musejí uvědomit, že bez války, osobních soubojů a entuziasmu, zodpovědnosti a komunikace se nedá vyhrát. Ve druhém poločase duelu s Hradcem tohle všechno ukázali. V tomto trendu, který já tady budu razit, chceme pokračovat,“ dodal František Straka.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál