Fotbalisté Třince zítra přivítají Jihlavu

Fotbalisté Třince zítra přivítají Jihlavu

(25.09.2020) Vysočina Jihlava bude zítřejším soupeřem druholigových fotbalistů Třince. Zápas na Hřišti Rudolfa Labaje bude mít výkop v 16.30 hodin.

Třinečtí fotbalisté se krčí u chvostu tabulky bez jediného bodu. Rčení do třetice všeho dobrého u nich letos neplatilo, dva úvodní nezdary s Líšní a ve Varnsdorfu na půdě favorizované Dukly neodčinili. Domácí vystoupení proti Vlašimi muselo být už dvakrát odloženo.

„Už bychom konečně potřebovali odehrát vítězný zápas. Snad se dočkáme už zítra. Prozatím to ještě není katastrofa, ale umístění na chvostu tabulky rozhodně není příjemné. Chceme to změnit, potřebujeme zvítězit a konečně se chytnout,“zdůraznil hlavní trenér třineckých fotbalistů Svatopluk Habanec.

Jihlava, která během léta prošla ještě většími změnami než Třinec a citelně omladila kádr, je na tom o něco lépe. Po nezdarech s Hradcem Králové a v Ústí nad Labem remizovala s Líšní a posléze vydolovala tři body na půdě Chrudimi.

„Čekáme především pohyblivost. Mladé mužstvo Jihlavy bude jistě velmi pohyblivé. Kromě toho je psychicky povzbuzené vítězstvím v Chrudimi,“odtušil kouč Habanec.

Střetnutí bude specifické pro třineckého levého obránce Jana Javůrka, který pod Javorový přišel z Jihlavy. Před půl rokem byl u toho, když Vysočina v zahajovacím zápase jara před vypuknutím koronavirové krize přetlačila Slezany 2:0.

„S Honzou jsme se o Jihlavě bavili, nicméně takový odliv hráčů v Jihlavě doposud nezažil. U mužstva jsou navíc noví trenéři, kteří vyznávají jinou herní strategii. My potřebujeme vyhrát za každou cenu. Hlavní bude, abychom se dostávali do šancí a proměňovali je,“zakončil trenér Habanec.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál