Fotbalisté navštívili Radost

Fotbalisté navštívili Radost

(03.10.2013) Po více než roce zavítali mezi klienty Denního stacionáře Radost fotbalisté Třince. Čekalo je vřelé přijetí od uživatelů tohoto centra a jejich pracovníků. Téměř dvě hodiny zábavy vykouzlily na tvářích všech účastníků radostné úsměvy.

Celá akce začala něco málo před devátou hodinou ranní, kdy šestici vybraných fotbalistů přivítali natěšení klienti stacionáře. Na úvod se klientům představili noví třinečtí hráči, poté se představili sami klienti.

Během dopoledne stihli Petr Wojnar, Lukáš Brych, Jan Malík, Marek Čelůstka, Radek Gulajev a Jaroslav Málek předvést pohádku ve formě pantomimy, prohlédnout si stacionář, nebo si s klienty zahrát několik dalších her.

"Z počátku jsem z toho měl obavy, nevěděl jsem co od toho čekat, ale bylo to hodně zajímavé, bavilo mě to a klidně bych tam ještě zůstal. Uvědomil jsem si, že zdraví je to nejdůležitější, co můžeme mít," řekl o připravené akci obránce Jan Malík.

S jeho slovy souhlasili i ostatní hráči. Možná se ještě letos dočkají klienti denního stacionáře další akce. Téma zatím zůstane v tajnosti.

Fotogalerie z akce

Princ probouzí šípkovou růženku.

Tahání řepy.

Stolní tenis.

Práce jednoho z klientů. Neuvěřitelné!

Došlo i na AZ kvíz.

Závěrečná.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál