Fotbalový kemp plný radosti

Fotbalový kemp plný radosti

(13.07.2020) Hned první den všichni účastníci dorazili s úsměvem na tváři a jinak tomu nebylo ani v ostatních dnech.


Jen co děti vyběhly na trávník a rozběhaly se, čekalo je překvapení v podobě hráčů třineckého A mužstva, kteří si s dětmi zahráli nejen fotbal. Ukázali také pár fotbalových triků, žonglování s míčem a zábavnou hru v kruhu. Po obědě a lehkém odpočinku, kdy sluníčko začalo silně hřát a teplota šla rychle vzhůru, bylo dětem dopřáno ochlazení na letním koupališti. Pod bedlivým dohledem trenérů se všichni vydováděli při vodních radovánkách.


Druhý den se děti sešly na Základní škole Dany a Emila Zátopkových, která ochotně poskytla své prostory ke sportování. Mladí fotbalisté se opět kamarádili nejvíce s míčem při veškerých cvičeních. Skupinky starších a mladších dětí se prostřídaly jak na umělé trávě, tak v tělocvičně.


Nový program čekal na děti ve středu, kdy opět vyběhly v dopoledních hodinách na trávu s míčem a po poledním odpočinku si pro ně trenéři připravili kuriózní trénink v zápasnické hale a na workoutovém hřišti s BOSU.


Čtvrteční dopoledne bylo zaměřeno na atletickou průpravu a reakční rychlost. Děti se snažily dostat z únikových pásů a zdolat nezkrotná švihadla. A jelikož na letošní kemp se přihlásily velmi sportovně nadané děti, žádný úkol jim nedělal větší potíže.


Odměnou za velikou snahu a ohromnou píli počas celého týdne jim byl páteční den. Děti byly rozděleny do týmů a měřily své síly během dopoledního turnaje, po jehož ukončení byly odměněny věcnými cenami. Závěr parného dne poté strávila celá parta fotbalového kempu odpočinkem na bazénu se zmrzlinou.


Spokojeně se při pátečním loučení tvářily nejen děti, ale také trenéři, kteří byli nadšení z celého průběhu kempu. Děti jej zvládly na jedničku!

Další fotografie naleznete v naší fotogalerii.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál