HRÁČI  A-TÝMU V KARANTÉNĚ.

HRÁČI A-TÝMU V KARANTÉNĚ.

(22.06.2020) Bohužel místo na hřiště nastupují naši hráči do karantény po dobu 14-ti dní.

Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě nařídila karanténní opatření v našem FK Fotbal Třinec u všech testovaných osob, které přišly do přímého kontaktu s osobou nakaženou novým typem koronaviru (covid-19). Z epidemiologického hlediska byl poslední významný kontakt dne 17.6.2020. Karanténa u těchto osob byla nařízena po dobu 14-ti dní, tj. v rozsahu maximální inkubační doby, a to do doby oznámení výsledku negativního testu vyšetřovací metodou PCR – výtěr z nosohltanu, provedeného na konci karantény dne 1.7.2020. 

Aby nedošlo k šíření tohoto infekčního onemocnění, všechny osoby v kontaktu s nemocným musí po tuto dobu omezit styk s ostatními osobami, přísně dodržovat pravidla osobní hygieny a sledovat svůj zdravotní stav.

Všechny testované osoby absolvovaly dnes v 15.hodin druhé testování, které proběhlo velmi rychle, bez problémů, pod záštitou Ing. Pavla Rydrycha, ředitele Nemocnice Třinec. Za tento rychlý a vstřícný přístup vedení Nemocnice Třinec děkujeme. Výsledky tohoto testování by měly být známy během zítřejšího odpoledne.

O karanténních opatřeních jsme okamžitě informovali LFA, která by měla rozhodnout o dalším průběhu soutěže F:NL.

Zároveň vás chceme požádat, naše fanoušky, novináře, aby pro komunikaci s námi upřednostnili mailovou komunikaci. Vzhledem k závažnosti situace, nebudeme zveřejňovat žádná jména testovaných osob.

Děkujeme a věříme, že se všichni zdraví brzy sejdeme na našem stadionu.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál