Hradečtí pod tlakem jedou do Třince vyhrát

Hradečtí pod tlakem jedou do Třince vyhrát

(16.08.2013) Poslední zápas s favorizovanými soupeři čeká na Třinecké v sobotu dopoledne na stadionu Rudolfa Labaje. Do města oceli zavítá Hradec Králové, loňský účastník nejvyšší soutěže. Utkání začíná v 10:15 a vy můžete být při tom.

Třinec má za sebou tři těžká utkání. V prvním na Žižkově zvítězil 2:0, ale v dalších dvou už na svého soupeře nestačil a podlehl 1:2 a 1:3. Aby udrželi nulu v tabulce pravdy, budou muset doma nebezpečný Hradec porazit.

Nebude to jednoduché. Hradci se téměř podařilo udržet prvoligový kádr. Z těch lepších skončili pouze obránce Fukal, záložník Klapka a útočník Uškovič. V kádru trenéra Prokopce zůstali takové esa jako reprezentační brankář do 21 let Tomáš Koubek, zkušený záložník Radek Hochmeister nebo střelec Marek Kulič. Hradečtí budou i přes dvoubodovou ztrátu v zápase favoritem.

„Do Třince jedeme vyhrát“ hlásají fanoušci Votroků, jak se přezdívá členům hradeckého klubu. Vzhledem k předchozím výsledkům to budou mít těžké. Hradec v úvodním kole remizoval s Pardubicemi 2:2, poté prohrál v Karviné 1:2 a minulý týden před domácími diváky zklamal v zápase s Táborskem a po prohře 0:2 má na kontě pouze 1 bod a nůž na krku, neboť fanoušci Votroků vyzývají svého generálního ředitele Richarda Jukla k rezignaci.

FC Hradec Králové – FC MAS Táborsko 0:2 (0:2)

Branky: 16. z penalty Strnad, 29. Javorek. Rozhodčí: Mikel – Urban, Kotalík. Žluté karty: Hochmeister, Voltr, Šisler, Lindr – Šimák, Toma. Návštěva: 1712 diváků.

Hradec: Lindr – Poděbradský, Hochmeister, Hock (68. Rolko), Plašil – Malinský, Kopáč (33. Vaněček), Šisler, Kučera – Kulič, Kraják (46. Voltr). Trenér: Luboš Prokopec.

FK Ústí nad Labem – FK FOTBAL TŘINEC 3:1 (3:1)

Branky: 4. z penalty Valenta, 23. Smola, 42. Moulis – 40. Čelůstka. Rozhodčí: Kalenda – Zeman, Ratajová. Žluté karty: Jursa, Peterka, Smola – Lisický, Čtvrtníček, Ceplák, Malík. Návštěva: 1348 diváků.

Třinec: Bruk – Lisický, Malík, Čelůstka, Matoušek (46. Joukl) – Malíř, Motyčka (73. Gulajev), Hupka, Ceplák – Čtvrtníček (46. Wojnar) – Gavlák. Trenér: Pavel Hajný.

Poslední vzájemné střetnutí se datuje do dubna 2010, kdy strhující utkání pod hradeckými lízátky vidělo více než tři tisícovky diváků. Domácí vyhráli 2:0.

FC Hradec Králové – FK FOTBAL TŘINEC 2:0 (1:0)

Branky: 19. Pilař, 88. Tomašák. Rozhodčí: Možíš – Kubáň, Lakomý. Žluté karty: Kuděla, Hrdlovič, Chlebek (všichni Třinec). Návštěva: 3384 diváků.

Hradec Králové: Lindr – Kasálek, Chleboun, Wozniak, Rezek – Poděbradský, Fischer, Hochmeister, Pilař (86. Tomašák) – Černý (81. Janoušek), Dvořák (74. Karal). Trenér: Václav Kotal.

Třinec: Lipčák – Hrdlovič, Chlebek, Kuděla, Bednarek (71. Matůš) – Malíř, Ceplák, Maroši (83. Hanus), Byrtus – Joukl, Szmek (62. Doležal). Trenér: Jiří Neček.

Hlavním rozhodčím sobotního utkání bude Zbyněk Proske. Na pomezí mu budou pomáhat David Hock a Zdeněk Arnošt.

Chybět nebude ani bulletin, ve kterém si budete moci přečíst rozhovor s třineckým odchovancem, který přišel na roční hostování z Mladé Boleslavi. To a ještě více jen za 10 Kč.

Sponzor utkání

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Vítkovice nás předčily v důrazu a brejcích, řekl trenér Habanec

Možná až překvapivě jednoznačným vítězstvím Vítkovic 5:2 skončilo včera dohrávané hutnické derby. První dvě rány fotbalistům Třince uštědřili jejich bývalí hráči Buchvaldek a Motyčka.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál