Informace pro fanoušky a partnery k  prvnímu mistrovskému utkání

Informace pro fanoušky a partnery k prvnímu mistrovskému utkání

(25.05.2020) V úterý 26. května se konečně vrátí soutěžní utkání FORTUNA: Národní ligy. Kvůli opatřením proti šíření koronaviru se zápas 18. kola odehraje bez fanoušků.

Vážení fanoušci a příznivci FK FOTBAL TŘINEC! Velice si vážíme vaší podpory, bohužel vzhledem k omezení šíření onemocnění COVID-19 přijala Vláda ČR a LFA soubor opatření, jež se vztahuje i na počty diváků soutěže F:NL. Dle tohoto souboru je povolena na stadionu přítomnost maximálně 300 osob (včetně hráčů, realizačních týmů, pořadatelů, zástupců médií atd.) Vstup pouze na tribunu bude umožněn partnerům klubu a držitelům VIP vstupenek.

Od 8. června by se pak počet osob, přítomných na utkání, měl zvednout na 500. O dalším vývoji, závislém na rozhodnutí, doporučení a nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR, vás budeme samozřejmě informovat.

Naši fanoušci budou moci sledovat utkání na webových stránkách klubu.

Důležité upozornění pro zástupce médií: Vládní nařízení aktuálně výrazně omezují účast osob na sportovních či kulturních akcích, což se týká také fotbalových utkání. Opatření pro média, týkající se těchto dvou zápasů:

úterý 26.05.2020 od 17:00 hodin FK FOTBAL TŘINEC: MFK CHRUDIM

úterý 02.06.2020 od 17:00 hodin FK FOTBAL TŘINEC: 1.SK PROSTĚJOV

NEPLATÍ  akreditace médií vydávaná dalšími organizacemi (bez předchozí domluvy).  Pro účast na utkání (píšící, rozhlas,TV, fotografové) je NUTNÉ kontaktovat nejpozději do 25.5.2020, 17 hodin PR manažerku Irenu Huťkovou(mail: irena.hutkova@fotbaltrinec.cz), která vám sdělí potřebné informace a zda je možné se utkání zúčastnit.
Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 14:30
FK Ústí nad Labem
FK Fotbal Třinec