Informace pro návštěvníky sobotního derby

Informace pro návštěvníky sobotního derby

(05.11.2015) Závěr podzimu se blíží a před námi je okresní derby. S tím jsou spojena i bezpečnostní opatření. Doporučujeme si tuto zprávu přečíst, abyste předešli možným problémům.

„Parkování pro autobus(y) fanoušků hostí bude zajištěno přímo vedle objektu staré Werk Arény (ul. Lesní čp. 60 – příjezd hlavní bránou do areálu z ulice Tyršova). V sektoru pro hosty bude připraven stánek s občerstvením a sociální zařízení. Parkování pro motorová vozidla fanoušků hostí bude zajištěno jak v okolí staré Werk Arény (ul. Lesní čp. 60), tak na ul. Tyršové poblíže staré Werk Arény. Pro fanoušky Frýdku-Místku bude přístupný pouze sektor pro hosty, zní z doporučení Policie ČR.

Vzhledem ke zvýšenému riziku utkání budou u vstupů probíhat důkladné bezpečnostní prohlídky. Žádáme diváky, aby neodkládali cestu na stadion na poslední chvíli. Vstup pro fanoušky domácích je tradičně za halou STaRS u Relax centra Třinec.

Tak jako při předchozích rizikových zápasech bude z bezpečnostních důvodů přesunut sektor pro domácí vlajkonoše blíže vchodu na tribunu. Děkujeme za pochopení.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál