Informace pro návštěvníky úterního derby

Informace pro návštěvníky úterního derby

(01.05.2017) Jaro je v plném proudu a před námi klepe na dveře okresní derby. S tím jsou spojena i bezpečnostní opatření. Doporučujeme si tuto zprávu přečíst, abyste předešli možným problémům.

„Parkování pro autobus(y) fanoušků hostí bude zajištěno přímo vedle objektu staré Werk Arény (ul. Lesní čp. 60 – příjezd hlavní bránou do areálu z ulice Tyršova). V sektoru pro hosty bude připraven stánek s občerstvením a sociální zařízení. Parkování pro motorová vozidla fanoušků hostí bude zajištěno jak v okolí staré Werk Arény (ul. Lesní čp. 60), tak na ul. Tyršové poblíže staré Werk Arény. Pro fanoušky Frýdku-Místku bude přístupný pouze sektor pro hosty,“ zní doporučení Policie ČR.

Vzhledem ke zvýšenému riziku utkání budou u vstupů probíhat důkladné bezpečnostní prohlídky. Žádáme diváky, aby neodkládali cestu na stadion na poslední chvíli. Vstup pro fanoušky domácích je tradičně za halou STaRS u Relax centra Třinec.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál